Sobota, 28.11.2020, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Nabór w Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie

22.11.2020, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nabór w Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie

Trwa nabór do Służby Celno-Skarbowej w olsztyńskiej Izbie Administracji Skarbowej. Zachęcamy do zapaznania się z naszą ofertą.

 

Dołącz do nas

✔    Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w woj. warmińsko-mazurskim.
✔     Kandydaci chętni do pełnienia służby mogą składać dokumenty do 7 grudnia 2020 r.
✔    Na zainteresowanych  czeka 20 etatów w oddziałach celnych w  Bezledach i Gołdapi.

Ciekawa praca, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, korzystne warunki finansowe a także możliwość otrzymania emerytury po 25 latach służby - takie warunki oferuje chętnym Służba Celno-Skarbowa.
Funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej może być osoba będąca obywatelem polskim, posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe, korzystająca z pełni praw publicznych, ciesząca się nieposzlakowaną opinią, posiadająca stan zdrowia pozwalający na pełnienie służby na określonym stanowisku, nie karana.


Do zadań na stanowiskach, na które prowadzona jest rekrutacja należeć będzie m.in. obsługa zgłoszeń celnych, kontrola celna podróżnych, towarów i środków przewozowych, obsługa urządzeń RTG do prześwietlania bagażu, wymiar należności celnych i podatkowych, prowadzenie kontroli celno-skarbowych, wszczynanie oraz prowadzenie postępowań o przestępstwa i wykroczenia skarbowe.
Funkcjonariusze w zależności od posiadanego doświadczenia pełnią w oddziałach celnych służbę na różnych stanowiskach. Umożliwia to zdobycie szerokiego spektrum umiejętności praktycznych oraz wiedzy teoretycznej.  Zainteresowani mogą w trakcie pełnienia służby stać się opiekunem psa służbowego i wykonywać obowiązki służbowe z pomocą przydzielonego czworonoga.  


Proces kwalifikacyjny do służby składa się z kilku etapów:
•    złożenie kwestionariusza osobowego a także innych dokumentów
•    test wiedzy
•    test psychologiczny i kompetencyjny
•    rozmowa kwalifikacyjna
•    ustalenie zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Służbie Celno-Skarbowej.

Nowo zatrudniony funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej może liczyć po przyjęciu do służby na uposażenie zasadnicze i różnego rodzaju dodatki.


Istotnym atutem zatrudnienia jako funkcjonariusz w Służbie Celno-Skarbowej jest dodatkowy urlop wypoczynkowy oraz możliwość nabycia praw do emerytury mundurowej po 25 latach służby.


Osoby zainteresowane pełnieniem służby w umundurowanej formacji jaką jest Służba Celno-Skarbowa funkcjonująca w ramach Krajowej Administracji Skarbowej, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dot. prowadzonego naboru, które dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie w zakładce Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS:
 

Zobacz filmowy materiał promocyjny:

 

st.rachm. Marta Rosiak

Oficer Prasowy

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ czerepaka bierz!
  6 dni temu, Niedziela, 22.11

  Sprawdźcie czerepaka. On nie przejdzie kwalifikacji bo ma level, ale i tak sobie załatwi etat, a wtedy po tygodniu macie magazyny puste.

 2. 2
  --2
  ~ fgdgdf
  6 dni temu, Niedziela, 22.11

  Dajcie sobie spokój ze służbą celno-skarbową i z US. Jak nie masz znajomości i kogoś w PiS to się nie dostaniesz, nawet jak wygrasz konkurs.

 3. 3
  +2
  ~ jklkli
  6 dni temu, Niedziela, 22.11

  Do prostej, żmudnej i trudnej roboty raczej protegowani lub popierani się nie pchają. Skoro są oficjalne ogłoszenia o naborze na te stanowiska to oznacza, że "swoi" nie są nimi zainteresowani, bo faktycznie jest to praca ciężka i nie zaspokaja ambicji protegowanych. Więc kto spełnia podane kryteria może tam startować, ale trzeba się liczyć z tym, że konkurencja może być duża.

 4. 4
  0
  ~ Kiszka
  6 dni temu, Niedziela, 22.11

  Prosta robotę protegowani zrobią, resztę się rozdzieli na pozostałych

 5. 5
  0
  ~ Michsi
  6 dni temu, Niedziela, 22.11

  Mało atrakcyjne miejsca pelnienia służby. Pewnie po odwaleniu określonego minimum większość stamtąd skrzania.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3783020973206