Sobota, 19.09.2020, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Część dawnej spółdzielni "Plastyk" idzie pod młotek. Miasto chce za nią ponad 700 tys. zł

17.09.2020, 09:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Część dawnej spółdzielni "Plastyk" idzie pod młotek. Miasto chce za nią ponad 700 tys. zł
Fot. Adrian Sajko

Miasto chce sprzedać drugie piętro w budynku po dawnym "Plastyku" za ponad 700 tys. zł. Przetarg odbędzie się 16 listopada.

Prezydent Elbląga ogłosił pierwszy ustny przetarg ograniczony na sprzedaż nieruchomości przy ul. Królewieckiej 195b. Przedmiotem przetargu jest udział do 2463/10000 części w nieruchomości zabudowanej budynkiem o funkcji handlowo-usługowej, posadowionym na działce nr 825/2, wraz z udziałem 15/100 części nieruchomości stanowiącej działkę nr 824/2 - droga wewnętrzna. Z udziałem 2436/10000 części związane jest prawo do korzystania z pomieszczeń hali produkcyjnej wraz z zespołem pomieszczeń biurowo-socjalnych i gospodarczych, o łącznej pow. użytkowej 923,4 m2, niestanowiących odrębnej nieruchomości lokalowej, usytuowanych na II piętrze (III kondygnacji) - czytamy w ogłoszeniu o przetargu.

Z uwagi na brak dostępu pomieszczeń będących przedmiotem przetargu do klatki schodowej usytuowanej w budynku posadowionym na działce nr 825/3, ogranicza się krąg osób mogących wziąć udział w przetargu, do współwłaścicieli działki nr 825/2. Nabywca zobowiązany będzie do skomunikowania nabytych pomieszczeń poprzez posiadaną przez niego nieruchomość, zaznacza Miasta w warunkach przetargu.

Cena wywoławcza nieruchomości to 721.200 zł. Przetarg odbędzie się w dniu 16 listopada, o godz. 11, w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25 w Elblągu.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ no gdzie
  Przedwczoraj 14:25

  gdzie sens gdzie logika? zesrała się bieda i płacze!

 2. 2
  0
  ~ elblążanin
  Wczoraj 07:37

  dobrze powiedziane...he he

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.