Sobota, 19.09.2020, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Obsługa kierowców także przez internet

14.07.2020, 21:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Obsługa kierowców także przez internet
Informacja dotycząca załatwiania spraw w Referacie Obsługi Kierowców Urzędu Miejskiego w Elblągu, Plac Dworcowy 4.
 
Mając na względzie poprawę jakości obsługi naszych interesantów, Urząd Miejski w Elblągu wprowadza ułatwienia w zakresie spraw związanych z pojazdami przy zachowaniu wysokich wymogów sanitarnych.
 
Od dnia 15 lipca 2020 r. wprowadza się zmiany dotyczące umawiania interesantów na wizytę w Referacie Obsługi Kierowców, celem załatwienia spraw związanych z pojazdami, w tym m. in.: rejestracją, wyrejestrowaniem, zgłoszeniem sprzedaży, odbiorem dowodu rejestracyjnego.
 
Rozszerza się możliwość umówienia się na wizytę w ww. Referacie o zapisanie się również przez internet. Umówienie wizyty na konkretny dzień będzie dostępne pod linkiem
 
W tym celu należy wejść na podaną powyżej stronę internetową i wybrać interesującą nas sprawę do załatwienia:
• rejestrację/ wyrejestrowanie/ zgłoszenie sprzedaży/inne sprawy związane z pojazdami
lub
• odbiór dowodu rejestracyjnego
 
Następnie należy wybrać termin wizyty poprzez wskazanie dnia i godziny. Ponadto należy podać swoje dane (imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail). Na końcu należy potwierdzić rezerwację. Potwierdzenie rezerwacji interesant otrzyma na wskazany e-mail.
 
W dalszym ciągu interesanci niekorzystający z internetu mogą umówić się na wizytę związaną z pojazdami telefonicznie pod numerami: 55 237-47-79 lub 55 237-47-84.
 
Sposób załatwiania pozostałych spraw w ww. Referacie pozostaje bez zmian, tzn.:
 
• wydawanie praw jazdy oraz pozwoleń na kierowanie tramwajem będzie się odbywało po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu spotkania w budynku Referatu Obsługi Kierowców przy Pl. Dworcowy 4. Telefon do osoby nadzorującej: 55 237-47-85, 55 237-47-86
• przyjmowanie wniosków o wydanie/przedłużenie/wymianę prawa jazdy oraz pozwolenia na kierowanie tramwajem można również załatwiać za pośrednictwem platformy e-Urząd, dostępnej na stronie Urzędu Miejskiego w Elblągu (zakładka „wniosek prawo jazdy on-line” dostępna jest pod adresem – w tym celu niezbędny jest profil zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny.
• w przypadku spraw związanych z transportem drogowym szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 55 239-31-22, 55 239-31-72.
 
 
 
UM Elblag

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.