Czwartek, 13.08.2020, Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zmiana terminu! Gry i zabawy na Kalbarze w następną środę

08.07.2020, 12:49:29 Rozmiar tekstu: A A A
Zmiana terminu! Gry i zabawy na Kalbarze w następną środę
Niestety pogoda uniemożliwiła zorganizowanie w środę (8 lipca) imprezy „Kalbar na okrągło - gry i zabawy dla dzieci”. Nie odwołujemy jednak tego wydarzenia, ale przekładamy na następną środę, 1️5 lipca i już teraz serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w zabawie.
 
Zaplanowana na środę, 8 lipca, impreza dla dzieci na Torze Kalbar niestety nie odbędzie się w tym terminie. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne został przełożona o tydzień, na kolejną środę i odbędzie się 15 lipca.
 
„Kalbar na okrągło” skierowany jest do najmłodszych miłośników jednośladów i rolek. Na Torze Kalbar zaplanowano m.in. slalomy, wyścigi i konkursy.
 
- Tor Kalbar to duży, wygodny i bezpieczny obiekt – wyjaśnia Krzysztof Fedak z działu organizacji imprez MOSiR. - W jego przestrzeni wyróżnia się oczywiście szeroki tor wrotkarski, który przyciąga nie tylko dorosłych rolkarzy, ale także rodziny z dziećmi. Najmłodsi są tam częstymi gośćmi i korzystają z uroków jazdy również na małych rowerkach i hulajnogach. Tor Kalbar jest zatem idealnym miejscem na taką imprezę.
 
Co tego dnia będzie się działo? Na torze wokół boisk ustawiony zostanie tor przeszkód. Każdy mały uczestnik imprezy zmierzy się z przeszkodami, które zwiększą jego umiejętności i orientację na drodze. Znaki drogowe nauczą ostrożnej jazdy i dodadzą atrakcyjności przejażdżce. W wydzielonej części toru odbędą się warsztaty jazdy na rolkach, pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Oprócz tego na boiskach wielofunkcyjnych zorganizowane zostaną konkursy, związane z innymi dyscyplinami sportu.
 
Kalbar na okrągło odbędzie się w środę, 15 lipca, w godzinach 15:00 – 19:00 pod warunkiem braku deszczu. Jeśli warunki atmosferyczne nie pozwolą przeprowadzić tego wydarzenia, organizatorzy postarają się je przenieść na kolejny termin.
 
Dla dzieci przygotowane będą słodkie nagrody. Będzie możliwość wypożyczenia dla dziecka rowerka biegowego, roweru lub hulajnogi. W rolki i wrotki trzeba zaopatrzyć się we własnym zakresie. Zalecamy jednak wzięcie własnego sprzętu i kasku dla dziecka. Udział w imprezie jest bezpłatny.
 
Zapraszamy do uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR.
 
Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ kez
  Czwartek, 09.07

  Czyli nic nowego, zwalanie na pogodę, też coś. A może to brak odpowiedniej kadry instruktorskiej i niezatwierdzonego programu przez "dyrektora z zawodu dyrektor"? A tak na marginesie czy już jest zaplanowana "impreza" przejścia tegoż pana na emeryturę, który miesiąc i który dzień 2020 roku?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.