Poniedziałek, 3.08.2020, Imieniny: Lidia, Augustyn, Nikodem
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Koronawiurs w Polsce. Nowe przypadki zakażenia

22.05.2020, 11:08:59 Rozmiar tekstu: A A A
Koronawiurs w Polsce. Nowe przypadki zakażenia

236 nowych, potwierdzonych przypadków zachorowań na COVID-19 odnotowano w całym kraju, poinformowało dziś (22 maja) Ministerstwo Zdrowia. To oznacza, że liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosłą do 20 379. Do tej pory zmarły 973 osoby.

Resort zdrowia podał w piątek, 22 maja, nowe statystyki nowych zachorowań w województwach. Wśród nich nie ma warmińsko-mazurskiego. Są natomiast potwierdzone przypadki z województw: śląskiego (168), dolnośląskiego (19), wielkopolskiego (16), opolskiego (10), świętokrzyskiego (5), pomorskiego (4), podlaskiego (4), lubelskiego (3), kujawsko-pomorskiego (2), lubuskiego (2), zachodniopomorskiego (2) i małopolskiego (1).

MZ poinformowało również o śmierci 1 osoby zakażonej koronawirusem. To 85-letni mężczyzna, mieszkaniec Tych. Liczba zmarłych wzrosła do 973.

W województwie warmińsko-mazurskim od początku epidemii zakaziło się 174 mieszkańców. Wczoraj Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki korektę tej liczby. Wcześniej podawano 175 potwierdzonych przypadków, jednak jedna osoba został źle zdiagnozowana. Do tej pory w naszym regionie wyzdrowiało 141 chorych na COVID-19, a jedna osoba zmarła.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.