Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Zobacz odpowiedź Prezydenta na wniosek Poczty Polskiej

28.04.2020, 18:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zobacz odpowiedź Prezydenta na wniosek Poczty Polskiej
Fot.Ryszard Biel

24 kwietnia br. wpłynął drugi wniosek Poczty Polskiej dotyczący udostępnienia danych osobowych ze spisu wyborców. Prezydent Elbląga, po szczegółowej analizie wniosku i aktualnie obowiązujących przepisów, stwierdził brak podstawy prawnej do przekazania danych osobowych ze spisu wyborców.


W załączeniu przekazujemy pełne uzasadnienie stanowiska Prezydenta Elbląga przedstawione w piśmie skierowanym dziś do Zarządu Poczty Polskiej S.A.

 

 

  

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) Fot.Ryszard Biel


Komentarze do artykułu (19)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ pis to
  Wtorek, 28.04

  złooooo!!

 2. 2
  +9
  ~ chin
  Wtorek, 28.04

  konstytucja,konstytucja, konstytucja, konstytucja.... szanowny panie prezydencie miasta Elbląg

 3. 3
  +14
  ~ Wodzu Prowadź, jeno
  Wtorek, 28.04

  I tak powinno być, trzeba skończyć z „samozwańczą żoliborską grupą samozwańczego naczelnika sterującego dekretami państwem z tylnego siedzenia za rozdane stanowiska”. Sanacja skończyła się w 1939 r. Teraz ten samozwańczy naczelnik mający nieokiełznane zapędy dyktatorskie chce za wszelką cenę podpalić ten kraj ze zwykłej zemsty za nieudane życie i patologiczną chęć sprawowania jedynej słusznej władzy zrodzoną w główce małego krnąbrnego człowieczka. On otoczony podobną patologią podnóżków mieni się ustanowionym przez Suwerena zbawcą. To już kompletna paranoja konusa. Rajmund (ojciec) ostrzegał i niestety miał rację. Czekam by nasz neron mianował swojego kota ministrem. Oby to się nie stało!

 4. 4
  --7
  ~ Grzegorz
  Wtorek, 28.04

  A ja tam Pana Prezydenta Wróblewskiego podam do sądu jeżeli karta wyborcza do mnie nie dotrze. To on jest moim pracownikiem- płacę nie małe podatki w tym mieście- więc żądam żeby akurat dane wyborcze podał, dostosował się do władzy w kraju bo Pan Witold jest tylko prezydentem 120tys miasta

 5. 5
  +15
  ~ zofia
  Wtorek, 28.04

  Po raz kolejny brawa dla prezydenta Wróblewskiego za odważną postawę . A to niewielu się udaje w tych trudnych od 5 lat czasach

 6. 6
  --9
  ~ jurek
  Wtorek, 28.04

  Śmieci,śmieci brak słów.

 7. 7
  +13
  ~ gall anonim
  Wtorek, 28.04

  Brawo Panie Prezydencie! Tak trzymać!

 8. 8
  +15
  ~ gorszy sort
  Wtorek, 28.04

  Brawo Panie Prezydencie

 9. 9
  +8
  ~ Nie dla takich pseudowyborow
  Środa, 29.04

  Z tego co czytałam ,to Ministerstwo Cyfryzacji podało już nasze dane poczcie polskiej,takze sasin poradził sobie w inny sposób ,ps.olewam takie wybory,..

 10. 10
  --11
  ~ Pobudka Panie Prezydent
  Środa, 29.04

  Witold napiszę Tobie tak . Pokorne ciele 2 matki śsie. Zamiast poukładać się dle dobra miasta byś tylko misiu wstęgi przy nadbrzeżu przecinał to próbujesz z częściami rowerowymi pod rękę chodzić. Dla kochających inaczej masz wspaniały obiekt na Komeńskiego i tam ich powinieneś skoszarować a do władzy się idzie dla ludzi a nie dla ambicji wkładania ludzią chorej ideologii. Wit obudź się za nim ciebie że stołka ściągniemy.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.