Piątek, 28.01.2022, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Milion wyświetleń na youtube w ciągu trzech tygodni. Nowy singiel Ł.Geska cieszy się zainteresowaniem

22.12.2016, 16:00:56 Rozmiar tekstu: A A A
Milion wyświetleń na youtube w ciągu trzech tygodni. Nowy singiel Ł.Geska cieszy się zainteresowaniem
Kadr z teledysku "Daj mi swoje usta"

Elblążanin Łukasz Gesek, znany m.in. z programu telewizyjnego „Bitwa na głosy” odniósł kolejny sukces. Jego piosenkę "Daj mi swoje usta" w zaledwie trzy tygodnie obejrzano na  youtube ponad milion razy!

Sama piosenka to utwór o miłości, utrzymany jest w klimacie latino-dance.  Teledysk do piosenki nakręcony został na Kaszubach i jak widać już się spodobał, o czym świadczy rewelacyjny wynik miliona wyświetleń, w krótkim czasu

- mówił Łukasz Gesek.

To jednak nie jedyny utwór, który cieszy się zainteresowaniem słuchaczy. Łukasz Gesek niebawem otrzyma złotą płytę za singiel „Robimy pompę” oraz „Nago, Nago”, a singiel „Na koncercie w dyskotece” doczekał już się podwójnej, złotej płyty. - Wręczenie nagród odbędzie się latem, na jednym z ogólnopolskich festiwali muzyki disco polo i dance - zdradza Łukasz Gesek.

Po nowym roku Łukasz Gesek rusza na podbój rynków zagranicznych. - Szykują się koncerty w Anglii, Szkocji i USA - zdradza elblążanin.


 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ sukces
  Czwartek, 22.12

  Chylińska 25,5 miliona w osiem tygodni.....

 2. 2
  +2
  ~ mius
  Czwartek, 22.12

  Głupie czasy nastały, że sukces utworu mierzy się ilością odtworzeń na Youtube! "...utwór już się spodobał, o czym świadczy rewelacyjny wynik miliona wyświetleń, w krótkim czasie ” . Jeżeli filmik o zamachu w Paryżu miał prawie 2 miliony "wyświetleń" to świadczy o tym, że się spodobał ?!?!?!: A czy koledze nie przyszło do głowy, że z tego miliona -powiedzmy- osób, dziewięćset dziewięćdziesięciu dziewięciu tysiącom dziewięćset dziewięćdziesięciu dziewięciu osobom to się nie podobało, mimo, że "wyświetlili" ??? Nie mam nic przeciwko takiej twórczości tylko na Boga nie chwalcie się "kliknięciami" , "lajkami" , "wyświetleniami" itp., to nie jest żadna miara sukcesu !

 3. 3
  +4
  ~ porównanie
  Czwartek, 22.12

  Ja myślę, że porównanie Geska do Chylińskiej, która już od 20 lat jest na scenie, to niepoważne, również dobrze mogę porównać Zenka Martyniuka do Chylińskiej i co wtedy wyjdzię? Okaże się, że Zenek zaliczył ponad 70 milionów na piosence Przez Twe oczy Zielone i zagrał w jednym roku wiecej koncert niż Chylińska przez ostatnie 5 lat...

 4. 4
  +2
  ~ do-mius
  Czwartek, 22.12

  hmm a złota płyta to nie powód do dumy? Jak zwykle małostkowy Elbląg :) Graj Gesek i ciesz sie chwilą. Gratulacje

 5. 5
  --3
  ~ gosia
  Czwartek, 22.12

  Jak idzie z tego wyżyć tzn., że jest sukces, a oglądalności są jednym z dowodów jak widać, tym bardziej, że to nie przypadek jednej piosenki, pozdrawiam

 6. 6
  --3
  ~ qaz
  Piątek, 23.12

  Tak jak pisze ~minus parę komentarzy wyżej. Ilość odtworzeń na jutybie nie jest miarą sukcesu. Też dołożyłem swoje odtworzenie, żeby wiedzieć o czym mówić. Nie podoba mi się. Gustuję w innej muzyce. Ale o gustach się nie dyskutuje. Zawsze dziwię się jednak, jak może się komuś podobać coś tak prostego. I nie mówię tu o artystycznej prostocie, typu klasyczny południowy blues lub niejedna rockowa ballada. Tam prostota ma przekaz. Ale tutaj? Puśćcie sobie ten kawałek Geska jeszcze raz i wyobraźcie sobie go bez wokalu. Sam podkład muzyczny. Tam nic nie ma. Tylko podkład a nie muzyka. Co do Geska, nic do niego nie mam. Zamieniłem z nim parę słów. Wydawał się ok, więc gratuluję mu popularności i sukcesu.

 7. 7
  0
  ~ aga
  Piątek, 23.12

  Gratulacje

 8. 8
  --1
  ~ qba
  Piątek, 23.12

  przez twe oczy zielone......

 9. 9
  +2
  ~ Technik
  Niedziela, 25.12

  Ani On ani Chylińska i kilkadziesiąt innych "artystów" nie mają nic wspólnego ze śpiewaniem. Każdego na żywo i a capella ,nikt by tego nie słuchał. Teraz daje się nazwisko, biust ,blond włosy , a komputery robią resztę-wystarczy udawać że się śpiewa.

 10. 10
  --1
  ~ henry033
  Niedziela, 25.12

  Gratulacje. Lipa totalna, nie daje się tego słuchać, może w niektórych kręgach się daje. Takich piosenek zrobię w godzinę dziesięć. Poprzestawiam tylko słowa. W jednej będzie na początku Kocham Cię a w następnej to samo na końcu bo najpierw będzie ble, ble, ble a na końcu bo Cię kocham. Wszystkie piosenki Disco Polo są takie same, jedna nie odbiega od następnej ale lud tak chce. Brawo ludu mój ludu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0791521072388