Środa, 25.11.2020, Imieniny: Katarzyna, Erazm, Klemens
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Nowi najemcy Centrum Handlowego Ogrody

09.08.2013, 11:40:57 Rozmiar tekstu: A A A
Nowi najemcy Centrum Handlowego Ogrody
fot. Majka Brejdak

Centrum Handlowe Ogrody podpisało kolejne umowy najmu. Plus GSM, Inmedio oraz kantor wymiany walut to lokale, które już wkrótce otworzą swoje drzwi dla klientów Centrum z Elbląga i okolic.

Trzy marki, których salony znajdowały się w Centrum Handlowym Ogrody przed rozpoczęciem rozbudowy, podpisały umowy najmu powierzchni w rozbudowywanym Centrum. Salon prasowy Inmedio, który zajmie 42 m2, kantor wymiany walut o powierzchni 24 m2 oraz salon operatora komórkowego Plus GSM, którego powierzchnia będzie wynosić 50 m2 swoje drzwi dla klientów otworzą we wrześniu i na początku października.

Wszystkie lokale znajdą się na parterze w zmodernizowanej części Centrum Swoje sklepy w przebudowywanej części CH Ogrody otworzyły już RTV EURO AGD, CCC, T-Mobile. Nieprzerwanie swoich Klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Po zakończeniu rozbudowy na dwóch poziomach znajdzie się 130 punktów usługowych i sklepów, m.in. Carrefour, CCC, Deichmann, Douglas, Esotiq, H&M, salony marek należących do grupy LPP (Cropp Town, House, Mohito, Reserved, Sinsay), New Yorker, Orsay, restauracja McDonald’s, Quiosque, Rossmann, RTV Euro AGD, Sizeer, T-Mobile, Trojan Horse, Wojas, Yes, Yves Rocher, Piekarnia Raszczyk oraz wielosalowe kino. Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.

Inwestorem projektu jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę i komercjalizację odpowiada firma Acteeum Central Europe, którą w zakresie najmu wspiera CBRE Sp. z o.o. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo – usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów.  Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka z dogodnym dojazdem. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2014. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie. W nowej odsłonie Ogrody będą najbardziej nowoczesnym i największym centrum handlowym w regionie. CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu. Certyfikat potwierdza proekologiczność zastosowanych technologii i całego procesu budowy nowego centrum handlowego oraz przyjazność budynku dla użytkowników i otoczenia.

 

Marta Kucewicz
Cohn&Wolfe Sp. z o. o.


 

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ asd
  Piątek, 09.08

  Ja nie moge, myslalem ze cos powazniejszego wpadlo, ze artykul powstal.....bez przesady...jak naprawde bedzie cos nowego to piszcie, a po co mi informacja ze salon sieci komorkowej podpisal umowe, albo kantor...

 2. 2
  +19
  ~ asd
  Piątek, 09.08

  a gdzie zara, bershka, stradivarius, czy tez pull and bear???

 3. 3
  +9
  ~ asd
  Piątek, 09.08

  a gdzie KFC, Pizza Hut, Sphinx?

 4. 4
  --2
  ~ asd
  Piątek, 09.08

  nawet nie wiadomo jeszcze jaka siec kinowa wejdzie do tego centrum!!!

 5. 5
  --3
  ~ asd
  Piątek, 09.08

  a gdzie SMYK?

 6. 6
  +18
  ~ asd
  Piątek, 09.08

  a gdzie SATURN lub MEDIAMARKT?

 7. 7
  +6
  ~ asd
  Piątek, 09.08

  a gdzie C&A?

 8. 8
  +2
  ~ asd
  Piątek, 09.08

  a gdzie EMPIK?

 9. 9
  +3
  ~ asd
  Piątek, 09.08

  a gdzie SUPERPHARM, 5 10 15, Cubus?

 10. 10
  +6
  ~ AborygenMiejscowy
  Piątek, 09.08

  kochani - wieś tańczy i śpiewa - porażka - litości -choć namiastka galerii i sklepu markowego - Elbląg to jednak przerażające czerwono-czarne zadupie

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1056659221649