Środa, 29.06.2022, Imieniny: Benita, Piotr, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZDROWIE I URODA

Odchudzanie z Naturhouse to skuteczna walka z kompleksami

30.04.2010, 08:02:35 Rozmiar tekstu: A A A
Odchudzanie z Naturhouse to skuteczna walka z kompleksami

Wiosna zbliża sie do nas wielkimi krokami. Wielu z nas dopada myśl „wkrótce lato, muszę schudnąć!” Aby skutecznie zgubić zbędne kilogramy musimy przejść na odpowiednią dietę, nie możemy jednak zapominać, że podczas odchudzania musimy dostarczać organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Dieta powinna być zbilansowana i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Jednak nie każdy z nas wie jak się do tego zabrać i tutaj z całą pewnością pomoże nam dietetyk. Już teraz najlepiej udać się do Centrum Dietetycznego Naturhouse w Elblągu przy ul. Bałuckiego 9A, gdzie dietetyk dostosuje dietę do naszych potrzeb i trybu życia.

Otyłość powoduje wiele poważnych dolegliwości. Są to miedzy innymi choroby woreczka żółciowego, nadciśnienie tętnicze, wysokie stężenie choresterolu we krwi, cukrzyca i problemy z narządami ruchu. Jeśli te informacje nie są jeszcze wystarczające do podjęcia walki ze zbyt wysoką wagą, warto uświadomić sobie kolejne niedogodności życia ludzi otyłych. Według statystyk osoby borykające się z problemowymi kilogramami, otrzymują zwykle gorzej płatne prace. Nadwaga lub otyłość może okazać się problemem w życiu zawodowym.

Czy choć raz podjęli Państwo walkę ze zbędnym tłuszczykiem i stosowali dietę? Nie przyniosło to oczekiwanego efektu?  Należy się zastanowić, czy rzeczywiście stosowany plan żywieniowy był odpowiednio dobrany dla nas i naszego organizmu? Czy byliśmy systematyczni i wytrwali w stosowaniu diety? Odchudzanie to niełatwe zadanie. Warto więc zdobyć trochę wiedzy, aby uzyskanie smukłej sylwetki nie odbiło się na naszym zdrowiu. Redukowanie masy ciała może potrwać tygodniami, a nawet miesiącami. Podstawowa zasada to wytrwalość i sumienność. Bardzo ważne jest także to, aby dieta dopasowana była indywidualnie do danej osoby, najlepiej w konsultacji z dietetykiem. Już teraz najlepiej zgłosić się do  Naturhouse.

Firma  Naturhouse wywodzi się z Hiszpanii, gdzie już od lat. Pierwszy gabinet w Polsce otwarto w Gdyni. Marka Naturhouse szybko zdobyła zaufanie klientów, co w efekcie zaowocowało kolejnymi punktami dietetycznymi. Dwa latat temu również Elbląg doczekał się swojego centrum dietetycznego. Pracują w nim wyspecjalizowani doradcy żywieniowi, zawsze otwarci na ludzi, gotowi do pomocy. Firma stara się sprostać oczekiwaniom klienta, dopasować do zmieniającego się rynku, tak, aby oferta Naturhouse była jedyną w swoim rodzaju i spełniała wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Każda osoba przychodząca do centrum Naturhouse ma do swojej dyspozycji specjalistę do spraw żywienia i dietetyki. Wszystkie pracujące tam osoby są specjalnie do tego przygotowane i przeszkolone. W Naturhouse spotkają się Państwo z ekspertem, który wybierze odpowiednią dietę i przygotuje indywidualny tryb odchudzania dopasowany do Państwa potrzeb.

Wiemy, jak dużym problemem jest utrzymanie diety, dlatego oferujemy co tygodniowe wizyty, na których za każdym razem dietetyk sprawdzi wagę oraz nadmiary płynów i tkanki tłuszczowej. Po każdym tygodniu zostanie zmieniona dieta, do której dołączone będą suplementy, przepisane indywidualnie, mają przyspieszyć spadek wagi. Doradca żywieniowy będzie mobilizował aż do osiągnięcia celu.  Za każdym razem otrzymasz nowe, właściwie zbilansowane diety odchudzające oraz ciekawe i smaczne przepisy. Będziesz miał też okazję, sprawdzić swoje dotychczasowe osiągnięcia - to najlepszy sposób na zdopingowanie do dalszych działań. Najważniejsze to stała opieka własnego dietetyka, a to klucz do sukcesu.

Indywidualna dieta odchudzająca plus odpowiednio dobrany do niej suplement to stuprocentowa skuteczność. Każdy dietetyk Naturhouse zanim dopasuje odpowiednią kurację, najpierw dokładnie przeanalizuje przypadek, wykona badania antropometryczne, dokona badania zawartości tkanki i płynów ustrojowych w organizmie i przeprowadzi szczegółowy wywiad żywieniowy biorąc też pod uwagę indywidualne preferencje każdego z osobna. Dopiero po tak wnikliwej analizie, wybierze najskuteczniejszą kurację.

Wszystkim osobom, które stosują nasz plan żywieniowy, gwarantujemy etap stabilizacji. Jest to kluczowy okres każdej diety, gdyż bezpośrednio po zakończeniu odchudzania najbardziej grozi nam powrót do starej wagi. Nasz doradca w Naturhouse pokaże Ci co robić, aby zgubione kilogramy nigdy nie wróciły. Ustali sposób żywienia idealny dla danej osoby, pokaże jak żyć zdrowo by problem wagi nie nękał Państwa już więcej.

Co wyróżnia nasze produkty od innych dostępnych na rynku? Są to produkty, unikatowe, dostępne tylko i wyłącznie w punktach Naturhouse. Ich produkcja skierowana jest na specyfikę naszej działalności, a receptury dobierane tak, by w połączeniu z dietami Naturhouse uzyskać jak najlepsze efekty. Produkty są całkowicie naturalne. Ich wyjątkowa skuteczność związana jest z wykorzystaniem naturalnych właściwości roślin i ziół w nich zawartych. Poprzez zastosowanie właściwej obróbki przy ich produkcji, nie tracą swoich cennych wartości.

Szeroka gama pozwala wybrać odpowiedni produkt dla każdej osoby. Właściwie dobrane komponenty składowe każdego z produktów sprawiają, że działa on tam, gdzie oczekujemy widocznych efektów. Do dyspozycji mamy m.in. suplementy przyspieszające przemianę materii, pobudzające drenaż limfatyczny, hamujące apetyt, regulujące pracę jelit, detoksykujące organizm, produkty zastępujące posiłek i wiele innych, które wraz z odpowiednio dobraną dietą, prowadzą do osiągnięcia pożądanego efektu.

Nasze produkty występują w różnych postaciach. Są to fiolki, kapsułki, syropy, produkty instant, napary, a każdy z nich charakteryzuje inny zakres i siła działania. Dobór jest indywidualny i dokonuje go dietetyk Naturhouse na podstawie dokładnej analizy potrzeb i preferencji klienta.

Odchudzanie z Naturhouse to skuteczna walka ze swoimi kompleksami.

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Bałuckiego 9A
82-300 Elbląg
tel. (55) 236 36 10
kom. 500-164-057
email: naturhouse.elblag@o2.pl
strona internetowa:

Godziny otwarcia:
Poniedziałek -  Piątek: 7:00 - 21:00

Nasi dietetycy:
mgr inż. Beata Majewska
mgr inż. Katarzyna Sobiesińska

 

.........  Artykuł promocyjny partnera serwisu  .........
 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.243891954422