Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Elblążanie dla Lilianki i dla Mikołaja

04.12.2021, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Elblążanie dla Lilianki i dla Mikołaja
Źródło: https://www.siepomaga.pl/zycie-lilianki
Ich historie poruszyły mieszkańców miasta. Mała elblążanka - Lilianka i mały elblążanin - Mikołaj potrzebują naszej pomocy. Poniżej opisujemy szczegóły dwóch zbiórek charytatywnych z gorącą prośbą o wparcie.
 
Mikołajki dla Mikołaja
 
Celem akcji jest wsparcie w powrocie do zdrowia dzielnego elbląskiego przedszkolaka 4-letniego Mikołaja, który w lutym tego roku w czasie pobytu w przedszkolu zakrztusił się winogronem. Niestety, w wyniku zakrztuszenia doszło do niedotlenienia mózgu i dziś chłopiec wymaga intensywnej i bardzo drogiej rehabilitacji. Wierzymy, że wróci do zdrowia. Aby marzenie rodziców, całej rodziny chłopca oraz wszystkich dobrych ludzi, którzy dopingują Mikołajka w jego walce spełniło się jak najszybciej, niezbędna jest pomoc nas wszystkich. Dlatego serdecznie prosimy o włączenie się do wspólnej akcji „Mikołajki dla Mikołaja.”
 
Wszelkie informacje dotyczące przebiegu leczenia i obecnego stanu zdrowia Mikołaja znajdą Państwo w załączonych linkach:
 
KRS 0000033301 dla Mikołaja
 
Grudzień i atmosfera towarzysząca Świętom Bożego Narodzenia otwiera nasze serca – otwórzmy je więc dla Mikołajka.


 

Koncert charytatywny i zbiórka dla Lilianki
 

Kiedy społeczność Szkoły Podstawowej nr 19 dowiedziała się o chorobie Lilianki, podjęła działania aby pomóc. Osobą która rozpoczęła akcję jest Pani Emila Marzec – wychowawczyni Lilianki. Najpierw były to spontaniczne wpłaty na zrzutka.pl i konto podane przez rodzinę Lilianki, następnie kiermasze, licytacje i wiele innych.
 

Obecnie organizowanych jest kilka większych akcji, aby wesprzeć Liliankę, jedną z nich jest koncert charytatywny. Koncert odbędzie się 14 grudnia br. w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, a w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 19 do kupienia są cegiełki wstępu w cenie 30, 50 i 100 zł. 
 

Zbiórki internetowe dla Lilianki:

Zbiórka na zrzutka.pl została już zakończona. Dziękujemy wszystkim osobom, które dokonały wpłaty. Liliankę wsparło aż 6849 osób o wielkim sercu. Cel zrzutki osiągnięty został zaledwie w 10 dni!
 

Obecnie Lilianka przeszła pod opiekę Fundacji Siepomaga, gdzie można dalej zbierać środki, obecnie jest tam: 16 275,92 zł.

https://www.siepomaga.pl/zycie-lilianki?fbclid=IwAR1OBWSH7cFcexU4QBWs8CVqB4TbZA4Z1tB-7TJJxC-02yCle0ALHbor66w
 

 

UM Elbląg

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Mama
  Sobota, 04.12

  Kochane Maleństwa- musi być dobrze. Trzymam za Was kciuki.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0717988014221