Sobota, 13.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Debata budżetowa odbędzie się zdalnie. Czy mieszkańcy zostaną dopuszczeni do głosu?

02.12.2021, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Debata budżetowa odbędzie się zdalnie. Czy mieszkańcy zostaną dopuszczeni do głosu?

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zaprasza na debatę budżetową dot. budżetu Miasta Elbląga na 2022 rok, dnia 7 grudnia 2021 r. o godz.  10:00.

 

Debata odbędzie się w trybie zdalnym.

 

Agenda debaty:
 

 1. Otwarcie debaty
 2. Prezentacja projektu budżetu
 3. Dyskusja

 

Jednocześnie informuję, iż mieszkaniec Elbląga, który chce zabrać głos w debacie budżetowej, powinien zgłosić na adres mailowy Urzędu Miejskiego w Elblągu dsm@umelblag.pl swój udział podając imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz adres mailowy i numer telefonu do dnia 6 grudnia 2021 r. do godz. 14.00.

 

Mieszkańcy będą dopuszczeni do głosu według kolejności zgłoszeń.  Link do debaty zostanie przesłany na podany w zgłoszeniu adres mailowy. Wszelkie informacje dotyczące kwestii technicznych można uzyskać pod nr tel. (55) 239 30 62.

 

Urząd Miejski w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ kij
  Czwartek, 02.12

  A kto zatwierdza budżet, czyż nie radni? I oni będą "debatować" zdalnie? A pan Czyżyk nie tak dawno organizował turniej tańca i widzowie byli bez maseczek, to dlaczego 25 radnych będzie debatować zdalnie?

 2. 2
  +7
  ~ alex12Wp
  Czwartek, 02.12

  Witam Rozumiem,że zdalna rada miasta ale bez diet bo nie ma żadnych kosztó a po drugie chcieli byc radnymi dla Elbląga wiec niech do siebie cos dadza .Pan Prezydent tez mógłby jednego kolegi sie pozbyć jako wiceprezydenta jak cały czas mówie że trzeba oszczędzac to zacząc od siebie a nie od innych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. 3
  +5
  ~ saaa
  Czwartek, 02.12

  to jest jawne chamstwo ci radni nieporadni, dostali darmowe laptopy, siedzą w domu drugi rok, nic nie robią tylko kasę biorą,a druga sprawa rzeczywiście w tym ratuszu za dużo jest tych vice

 4. 4
  +2
  ~ gęś i prosię?
  Czwartek, 02.12

  Z informacji wynika, że to nie RM będzie debatować, a jedynie Wróblewski z mieszkańcami. Jaki sens? Taką debatę trzeba było organizować w sierpniu. Jeżeli jest to debata (sesja) RM, to informacja podana jest w języku republiki bananowej i na debatę RM nie zwołuje Wróblewski tylko Czyżyk. Chociaż trzeci rok RM rządzi Wróblewski a kiedyś nawet czerepak.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1289241313934