Sobota, 13.08.2022, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Ujawnili fabrykę nielegalnych automatów

02.12.2021, 08:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Ujawnili fabrykę nielegalnych automatów

Funkcjonariusze KAS z Elbląga ujawnili 94 nielegalne automaty i części składowe do ich produkcji i serwisowania. Urządzenia ukryte były w budynku na zapleczu dużego zakładu produkcyjnego. Zabezpieczona dokumentacja świadczyła o kolportowaniu automatów do punktów na terenie całej Polski.
 

Działania funkcjonariuszy KAS z Elbląga w listopadzie br. zaowocowały ujawnieniem niemal fabryki automatów. Podczas kontroli drogowej mundurowi zatrzymali pojazd, w którym przewożone były automaty do gier. Przeprowadzili oni czynności potwierdzające nielegalny charakter urządzeń, a następnie udali się do miejsca, skąd automaty zostały wysłane.

 

Okazało się, że trafili na zakład produkcyjno-serwisowy nielegalnych automatów. W pomieszczeniach parterowego budynku znajdowały się 94 urządzenia do prowadzenia nielegalnych gier. Była tam ogromna ilość części składowych automatów: komputery, twarde dyski, monitory, hoppery, wrzutniki monet, oprogramowanie do automatów. Wszystkie przedmioty zostały zajęte jako dowody w sprawie. Zabezpieczono również dokumentację świadczącą o nielegalnym urządzaniu gier hazardowych, ich serwisowaniu oraz kolportowaniu na poszczególne nielegalne punkty gier w Polsce. Sprawę będzie prowadzić Referat Dochodzeniowo-Śledczy w Elblągu Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.
 

 

informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ kkk
  Czwartek, 02.12

  Elbląg ... "doliną automatową" ... , a miały być samochody elektryczne?

 2. 2
  +1
  ~ Dżo dżo
  Czwartek, 02.12

  A czemu Państwo tak z tym walczy?? A nie walczy tak z alkoholem, tytoniem etc. Tym bardziej, że te same Państwo ma monopol na takie gry w casyno.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1196510791779