Czwartek, 25.02.2021, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Co single sądzą o dniu zakochanych? Sprawdź wyniki naszej sondy

13.02.2015, 15:25:51 Rozmiar tekstu: A A A
Co single sądzą o dniu zakochanych? Sprawdź wyniki naszej sondy

W związku z nadchodzącym świętem zakochanych, elblążanie wpadli w szał prezentów i serduszek. Postanowiliśmy sprawdzić, w jaki sposób single spędzają ten dzień, a także co o nim sądzą.

Katarzyna (44 lat): Umówiłam się z koleżanką na ten dzień, ponieważ ta walentynkowa sobota łączy się również z ostatnim weekendem karnawału, więc wybieramy się z do klubu potańczyć. Te święto jest w pewien sposób ukoronowaniem dla osób, które się kochają.

 

Michał (18 lat) :  Walentynki to święto dla zakochanych, ale że wypadają w weekend można spotkać się ze znajomymi i wypić piwo. Ja spędzam ten dzień z kuzynem i pewnie pójdziemy do jakiegoś klubu. Uważam, że te święto może być, w tym dniu można pokazać drugiej osobie, jak bardzo się ją kocha.

 

Ola (17 lat): Nie wiem jak będę spędzała ten dzień. Dziś idę z koleżankami do kina. Święto jest fajne, jak ktoś jest zakochany to jak najbardziej niech spędza je z bliską osobą.

 

Łukasz (28 lat): Jestem w Elblągu w odwiedzinach i w walentynki będziemy z rodziną razem spędzać ten dzień. Walentynki są fajnym świętem, co prawda powinno się  je obchodzić 365 dni w roku, a nie tylko w jeden dzień, ale jest fajnym dniem.

 

Monika (14 lat): Ten dzień będę spędzać w domu albo z mamą na zakupach. Ja tego święta nie lubię, ale jeżeli ktoś jest zakochany, to czemu ma nie obchodzić tego dnia z kimś kogo kocha? Pokazać może swoją miłość drugiej osobie.

 

Paulina (15 lat): Spędzę ten dzień w domu albo z koleżankami będziemy oglądać film. Myślę, że jak ktoś jest zakochany i ma drugą połówkę to powinien, jak najbardziej świętować. Jeżeli jednak miłość jest sztuczna to jest to święto przereklamowane.

 

Przemek (28 lat): Będę spędzał ten dzień w domu. Uważam, że to święto jest przereklamowane, jest to absurdalne wydawanie pieniędzy. 

 

Maciek (16 lat): Skoro nie mam dziewczyny to będę spędzał je w domu. Wcześniej można było obejrzeć film czy wyjść gdzieś razem, a teraz to bardziej w domu przy książkach i innej rozrywce. Ogólnie jest to święto dla par, które mogą wyznać sobie jeszcze większą miłość i spędzić ten dzień blisko siebie. 

 

 

Ines Kuraś

Oceń tekst:

Ocen: 8

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ AMale już nie koniecznie
  Piątek, 13.02

  walę tynki a potem kładę zaprawę

 2. 2
  +3
  ~ bloo696
  Sobota, 14.02

  Święto zakochanych przypomina niestety singlom o tym, że są sami.

 3. 3
  +1
  ~ jarrow
  Sobota, 14.02

  Silne i niezależne kobiety pewnie spędzą ten dzień ze swoim laptopem albo kotem.

 4. 4
  +8
  ~ kret
  Niedziela, 15.02

  pojadą na ręcznym, jak co wieczór, tylko dwa razu dłużej :):)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4320750236511