Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Pamięci Bohaterów Westerplatte

21.08.2007, 12:54:34 Rozmiar tekstu: A A A

Ludowy Klub Sportowy w Nowym Dworze Gdańskim i Uczniowski Klub Sportowy "Diagonala" w Elblągu organizują II Ogólnopolski Turniej Szachowy pamięci Bohaterów Westerplatte. Zawody rozegrane zostaną dla uczenia 68. rocznicy napaści hitlerowców na Polskę i są kontynuacją memoriału mjr Henryka Sucharskiego.

Miejscem turnieju będzie sala w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowym Dworze Gdańskim przy ulicy Wejhera 3. Pojedynki rozegrane zostaną w systemie szwajcarskim, dziewięciorundowym, dzięki temu jest możliwość rozegrania turnieju w jednej grupie z udziałem dużej liczby zawodników. 

Wszyscy chętni, którzy chcą wziąć udział w turnieju muszą zgłosić swój akces telefonicznie, bądź pisemnie do końca sierpnia. Zgłoszenia przyjmuje Ryszard Paciejewski, Sobieskiego 8/6, 82-300 Elbląg, tel. 055 648 47 81.

Jak informują organizatorzy, brak zgłoszenia spowoduje, że wpisowe będzie wyższe o 5 zł, a zawodnicy muszą posiadać swoje szachy i zegary. Wpisowe wynosi 10 zł i będzie pobierane na miejscu gry przed rozpoczęciem turnieju do godziny 10.30.

Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Arti
  Środa, 22.08

  hm tylko, że ostatnio tak troche namieszano że juz sam teraz nie wiem czy Sucharski był jednak bohaterem czy przeciwnie, a czy jego podkomendny nim był?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.