Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Piekarczyk domyka zapisy

29.05.2023, 17:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Piekarczyk domyka zapisy

Największa sportowa impreza w Elblągu lada moment doczeka się rozpoczęcia. Miłośnicy biegania spotkają się na Placu Jagiellończyka już w niedzielę (4 czerwca), jednak wcześniej muszą wziąć udział w internetowych zapisach, które zamykają się we wtorek (30 maja, 23:59). Wystartuj w Piekarczyku razem z nami!

 


To już ostatnie godziny na to, aby podjąć decyzję o starcie w Elbląskim Biegu Piekarczyka. Punktualnie we wtorek, 30 maja, sekundę przed północą, zamknie się proces przyjmowania zgłoszeń do udziału w biegu głównym na 10 km i/lub towarzyszącym na 5 km. Co należy zrobić, aby pobiec wspólnie z nami? To bardzo proste.


Wystarczy odwiedzić stronę www.biegpiekarczyka.pl i przejść do zakładki „ZGŁOSZENIA”. Znajduje się tam formularz, który wyjaśnia jak w kilku krokach można zapisać się na zawody. Uwaga! Warunkiem uczestnictwa jest opłacenie pakietu startowego. Szczegóły dotyczące zapisów, opłat i warunków uczestnictwa są dostępne w regulaminie Biegu Piekarczyka. Ponadto informujemy, że zapisy na Mini Bieg Piekarczyka zostały zakończone z uwagi na osiągnięty limit, za co pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy obdarzyli nas zaufaniem!


4 czerwca będzie dniem pod znakiem aktywności na świeżym powietrzu oraz zabawy dla całych rodzin, które będą mogły skorzystać ze strefy food truck, darmowych dmuchańców oraz niespodzianek od sponsorów i partnerów. Z kolei biegać będziemy na kilka sposobów - samemu lub w drużynie, w towarzystwie pacemakerów bądź indywidualnie, a także pokonując jedną pętlę (5 km) lub dwie (10 km). Każdy uczestnik Biegu Piekarczyka zdobywa pamiątkowy medal, a najlepsi w kategorii generalnej i w poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną dodatkowo wyróżnieni statuetkami oraz nagrodami pieniężnymi.


Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie wszystkich mieszkańców. Do zobaczenia już w niedzielę!

 

Sponsorem Strategicznym XIV edycji Elbląskiego Biegu Piekarczyka jest Studio Łazienkowe AWANGARDA.


Sponsorzy i Partnerzy: Centrum Handlowe Ogrody, Salon CANAL+ CH Ogrody Elbląg, Klimat-el, Hotel Kahlberg, Wolność – Fabryka Słodkości, Centrum Ubezpieczeń EXPERT, OSK EXPERT, BUS EXPERT, Sport SPA – Centrum Odnowy Biologicznej i Fizjoterapii, GRIZ „Bielik”,4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Elblągu, Elbląski Szkolny Związek Sportowy, REPROSKAN, Grupa Merlin.


Organizatorzy: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.


Patronat honorowy nad Biegiem objął Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0552008152008