Niedziela, 24.09.2023, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

MOSiR-owe pomysły na weekend

26.05.2023, 13:22:09 Rozmiar tekstu: A A A
MOSiR-owe pomysły na weekend

W ostatni majowy weekend towarzyszyć będzie nam wspaniała pogoda, z uroków której warto skorzystać poza domem. O tym, gdzie warto spędzić wolny czas, dowiecie się od Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Święto Mamy pod Gwiazdami (piątek)


Zapraszamy całe rodziny do miejskiej Bażantarni, gdzie na polanie obok wiaty „Margitka” odbędzie się piknik z okazji Dnia Matki. Na miejscu pojawią się warsztaty wypalania w drewnie, zabawy z chustą Klanza, zabawy plastyczne oraz inne atrakcje takie jak spacer z przewodnikiem, rowerowy rajd, sportowy tor przeszkód oraz wiele innych. Początek zabawy o 17:00, natomiast rowerowy rajd wyruszy o 16:30 spod budynku Biblioteki Pedagogicznej (ul. Św. Ducha 25).


Trenuj do Biegu Piekarczyka (piątek)


Już 4 czerwca ulice Elbląga opanują miłośnicy biegania w terenie. Jeśli i ty należysz do tego grona, a twoja forma nie jest w pełni zadowalająca, możesz skorzystać z darmowej pomocy od Team Karaś Elbląg. Grupa pasjonatów zaprasza w piątki, poniedziałki i środy na wspólne bieganie, które rozpoczyna się o 18:30 przy muszli koncertowej w Bażantarni. Chciałbyś wystartować w popularnym Piekarczyku? Zapisy wciąż trwają: www.biegpiekarczyka.pl.


Ćwiczenia w Krytej Pływalni (piątek-sobota)


Weekend możemy rozpocząć w wodzie i wcale nie mamy na myśli wyjazdu nad Bałtyk. W piątek o 20:00 spotykamy się na zajęciach Aqua Long, podczas których spalamy nadmiar kalorii, łącząc ćwiczenia z zabawą. Z kolei plan na sobotę ułożony jest z myślą o seniorach, dla których przygotowane są zajęcia Aqua Senior (11:00 i 12:00). Znajdziemy tam elementy gimnastyki oraz ćwiczeń rozciągających.


Jazda i gry na Torze Kalbar (piątek-niedziela)


Jedyne i wyjątkowe miejsce na mapie Elbląga, gdzie bezpłatnie można skorzystać z toru do jazdy na rolkach, wrotkach, hulajnogach czy rowerkach biegowych. Znajdziecie tam także wielofunkcyjne boiska do piłki nożnej, ręcznej, siatkówki i koszykówki. Zapraszamy również do korzystania z kortów tenisowych, które podlegają rezerwacji pod numerem tel. 537 443 376. Obiekt czynny jest w weekend od 8:00 do 20:00.


Baw się i pływaj na Dolince (piątek-niedziela)


Tutaj skorzystacie z nowoczesnego basenu sportowego oraz zaznacie odprężenia i relaksu. Na Dolince znajdziecie m.in. leżanki z hydromasażem, bicze wodne, masaże ścienne oraz sztuczne fale. Ponadto za dodatkową opłatą możecie zażyć sesji w trzech saunach: suchej, parowej i biosauny. Dolinka to także dobry wybór na spędzenie wolnego czasu z małymi pociechami, z uwagi na znajdujący się tam wodny plac zabaw. Zapraszamy codziennie od 6:00 do 22:00.

 


Tekst i fot. MOSiR

 

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ uzupełniam
  Piątek, 26.05

  A wyprawa nad basen Adolfa i poszukiwanie wróbelka w szuwarach?

 2. 2
  0
  ~ Arc
  Niedziela, 28.05

  Aqua Long, Team Karaś, Aqua Senior - ktoś tu jest analfabetą - mówić po polska to trudna rzecz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2443001270294