Piątek, 31.03.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Mikołaj odwiedzi lodowisko

29.11.2022, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mikołaj odwiedzi lodowisko
Fot. MOSiR

Odliczanie do Świąt Bożonarodzeniowych można uznać za rozpoczęte! Świąteczny klimat coraz bardziej nas otacza, a już 4 grudnia będzie można go poczuć na Lodowisku Helena, gdzie zawita Święty Mikołaj. Już teraz zapraszamy Was na pełne wrażeń „Mikołajki na lodzie”, podczas których nie zabraknie wspólnych zabaw i konkursów na lodowej tafli.


Przez cały rok czekamy na ten jeden wyjątkowy dzień, w którym elbląskie lodowisko Helena odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii. Z tej okazji w niedzielę, 4 grudnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny na „Mikołajki na lodzie”, czyli wspólną zabawę, której towarzyszyć będą konkursy z nagrodami. Nie zabraknie też DJ’a, dzięki któremu usłyszymy świąteczne przeboje, takie jak „Last Christmas” czy „All I Want For Christmas Is You”. Impreza potrwa od 16:30 do 18:00.


Mikołajkom zawsze towarzyszą prezenty i nie inaczej będzie tym razem. Skąd inąd wiemy, że Święty odwiedzi nas z workiem pełnym niespodzianek, które wręczy uczestnikom konkurencji, nie tylko tym najmłodszym, ale także dorosłym. Warto zatem odwiedzić lodowisko Helena i spędzić ten wyjątkowy czas wspólnie z nami!


Świąteczna paka dla zwierzaka


Podczas wydarzenia trwać będzie także zbiórka dla czworonożnych przyjaciół z OTOZ Animals. Gorąco zachęcamy wszystkich odwiedzających tego dnia lodowisko do wsparcia elbląskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Pamiętajcie – każda forma pomocy jest na wagę złota, a dzięki Waszej hojności możemy uratować życie mieszkańcom schroniska.


„Mikołajki na lodzie” odbędą się w niedzielę, 4 grudnia, na lodowisku Helena przy ul. Karowej 1. Bilety dostępne są w zwyczajnych cenach 7,50 zł (ulgowy) oraz 11 zł (normalny). By uczestniczyć w imprezie nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 10 złotych. Dzieci podczas wydarzenia będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.

 


MOSiR

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ kuk
  Wtorek, 29.11

  panie Kucharczyk kiedy ogłosi pan swój wynik osiągnięty w ... prestiżowym ogólnopolskim konkursie 𝑳𝒊𝒅𝒆𝒓 𝑺𝒑𝒐𝒓𝒕u 𝑩𝒊𝒛𝒏𝒆𝒔 𝑷𝒐𝒍𝒔𝒌𝒂 2022, no kiedy i kto pana do niego nominował?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3117508888245