Środa, 7.12.2022, Imieniny: Agata, Ambrozy, Marcin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Startują ligi MOSiR – futbol i siatkówka

27.09.2022, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Startują ligi MOSiR – futbol i siatkówka

Lubisz siatkówkę lub piłkę nożną na Orliku? Zbierz drużynę i graj z nami w amatorskich ligach MOSiR. Już niebawem rozpoczną się rozgrywki, a zapisy trwają do środy, 28 września. Zostało już tylko kilka miejsc, więc dołącz do naszej zabawy jak najszybciej. Dla najlepszych będą nagrody, medale i puchary. 


Piłkarska Elbląska Liga Amatorów HYDROBUD
Rusza XII edycja tych rozgrywek. Gramy na elbląskich Orlikach. Spotkania trwają 2×15 minut i prowadzą je licencjonowani sędziowie. Planowany system rozgrywek to klasyczna liga z fazą pucharową, która pozwoli większości drużyn walczyć o nagrody. Zgłoszenia do 28.09 za pomocą formularza Google tutaj. Wpisowe 450 zł. Szczegóły tutaj.


Awangarda Volley Liga
Siatkówka to popularna dyscyplina, także w Elblągu. Warto połączyć przyjemną sportową zabawę, z rywalizacją o nagrody i dołączyć do rozgrywek. Spotkania toczą się przez trzy sety, a gramy je na boiskach w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej. Tutaj także obecni są sędziowie. Zgłoszenia do 28.09 za pomocą formularza Google tutaj. Wpisowe 450 zł. Szczegóły tutaj.


Informujemy, że limit drużyn na ligę koszykówki 3x3 został osiągnięty. O udziale drużyn decyduje kolejność opłaconych zgłoszeń. Szczegóły rozgrywek będą podane na stronie mosir.elblag.eu.

 

MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.84475803375244