Poniedziałek, 5.12.2022, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2022/2023

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Wodny maraton w CRW Dolinka

24.04.2022, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wodny maraton w CRW Dolinka
Fot. MOSiR Elbląg

Na basenie sportowym w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka odbył się pierwszy Aquamaraton fitness. W czwartkowy wieczór w wodnych ćwiczeniach wzięło udział prawie 100 osób. Była muzyka, efektowna oprawa i mnóstwo dobrej zabawy.

 

Aquamaraton to pierwsza tego rodzaju impreza, zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Wodne zajęcia fitness wpisują się bowiem w program „Aktywuj się z MOSiR-em”, który zachęca elblążan do zadbania o swoją kondycję i zdrowie, pod okiem instruktorów. Każda chętna osoba może skorzystać z tych zajęć, cyklicznie odbywających się zarówno w sali, jak i w wodzie.

 

Podczas tej imprezy uczestnicy wzięli udział w trzech rodzajach aqua fitnessu. Na początek odbyły się ćwiczenia Aqua-Kick-Boxer, polegające na imitacji sportowych ruchów w wodzie. A ta sprawia, że są one łagodne i nie powodują kontuzji. Po chwili ruszyły zajęcia Aqua-Hantli oraz Makarony, z użyciem lekkich, piankowych ciężarków. Na zakończenie wszyscy skorzystali tanecznych ruchów w ramach Aquazumby.

 

Dziękujemy za udział w naszej imprezie. Aby skorzystać z kolejnych zajęć fitness w wodzie zapraszamy we wtorek i czwartek na basen w CRW Dolinka. Natomiast w środę i piątek spotkania odbywają się w Krytej Pływalni. Rozpoczynają się zawsze o godzinie 20:00. Szczegółowy opis i cennik ćwiczeń, w ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em”, jest dostępny na mosir.elblag.eu.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1401760578156