Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2024/2025

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Kalbar gościł łyżwiarzy szybkich

02.02.2022, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kalbar gościł łyżwiarzy szybkich
Fot. MOSiR Elbląg

W miniony weekend na Torze Łyżwiarskim Kalbar odbyły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim pod nazwą „I Ty Będziesz Mistrzem”. Na tafli rywalizowało ponad stu zawodników, którzy przyjechali do Elbląga z najróżniejszych zakątków kraju. Zobacz zdjęcia.

 

Te zawody miały promować dyscyplinę i sprawiać, by adepci łyżwiarstwa poprawiali swoje umiejętności i rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z innych klubów. Podczas biegów w sobotę 29 stycznia i niedzielę 30 stycznia można było podziwiać starty na wielu dystansach: 167 m, 333 m (co stanowi na tym torze jedno okrążenie) czy 500 m. Trwała ambitna walka w sztafetach, biegach indywidualnych oraz w parach. Najlepsi w wielobojach i poszczególnych dystansach otrzymali medale i puchary. Szczegółowe wyniki dostępne są tutaj.

 

Kluby, które wzięły udział w zawodach to: Fundacja ŁiSW Legia Warszawa, IUKS Dziewiątka Tomaszów Mazowiecki, KS ARENA Tomaszów Mazowiecki, KS Orzeł Elbląg, KS Pilica Tomaszów Mazowiecki, SKŁ Górnik Sanok, UKS 3 Milanówek, UKS Giżycko, UKS Jedynka Tomaszów Mazowiecki, UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki oraz SP 12 UKS Viking Elbląg.

 

Organizatorem imprezy był Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego w Warszawie oraz KS Orzeł Elbląg. Współorganizatorem Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Zawody zostały dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach realizacji Programu „Sport Wszystkich Dzieci”.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ KIEDY
  Środa, 02.02

  Ten tor łyżwiarski powinien być zadaszony.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2177970409393