Poniedziałek, 16.05.2022, Imieniny: Andrzej, Malgorzata, Wienczyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

W piątek kolejne Ice Party

27.01.2022, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
W piątek kolejne Ice Party

Na tafli Lodowiska Helena w piątek odbędzie się Ice Party, czyli jazda na łyżwach w rytm najnowszych przebojów. Podczas imprezy, którą poprowadzą DJ Szupix i DJ Loco, będą kwestowali wolontariusze WOŚP. Będzie można wrzucić do puszki i dostać charakterystyczne serduszka, a także wylicytować różne gadżety.

 

Ice Party to muzyczne urozmaicenie tradycyjnej ślizgawki. Przy znanych rytmach i barwnych światłach jazda na łyżwach jest zdecydowanie fajniejsza i przyjemniejsza. Warto więc wybrać się wraz ze znajomymi lub przyjaciółmi, aby spędzić ten wolny czas podczas ferii w aktywny i sympatyczny sposób. Na dodatek w czasie zabawy będzie można wylicytować gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Startujemy w piątek o godzinie 18:00.

 

Bilety wstępu na imprezę: 7 zł (bilet ulgowy) i 10 złotych (bilet normalny). Wejściówki z uwzględnieniem elbląskiej karty dużej rodziny: 5 zł (bilet ulgowy) i 7 złotych (bilet normalny). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia łyżew, za które zapłacimy 8 zł. Oprócz Ice Party w piątek odbędzie się również zwyczajna ślizgawka o godz. 19:00, natomiast w sobotę i niedzielę na lodowisko zapraszamy o godzinach: 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50.

 

Zasady bezpieczeństwa

 

W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie ust i nosa w obiekcie (oprócz czasu spędzonego na tafli) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektu i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów.

 

Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3328440189362