Piątek, 28.01.2022, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Pobiegnij po medal w koszulce Biegu Niepodległości

27.10.2021, 11:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pobiegnij po medal w koszulce Biegu Niepodległości

Każda impreza sportowa kojarzy się nie tylko z wysiłkiem i emocjami, ale także z nagrodami. VII Bieg Niepodległości w Elblągu to okazja, aby zdobyć kolejne trofeum, a także by uczcić te ważne święto w sportowy sposób. Zapisy na bieg trwają do 7 listopada.


Trwają przygotowania do drugiej największej elbląskiej imprezy biegowej w roku, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. VII Bieg Niepodległości przemierzy ulice Elbląga, ale trasa w tym roku będzie inna niż w poprzednich edycjach. Start i meta będą bowiem umiejscowione na starówce, przy ul. Wodnej, w pobliżu Galerii EL. 

Właśnie z tamtego miejsca wystartują miłośnicy biegania, którzy na mecie otrzymają wyjątkowy medal na biało-czerwonej wstążce. Otrzymają go wszyscy uczestnicy, zarówno dorośli, jak i dzieci. Dodatkową pamiątką z biegu może być okolicznościowa koszulka, która podobnie jak medal nawiązuje do święta związanego z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Koszulki przygotowane będą w rozmiarach dla dzieci i dla dorosłych. Na stronie z zapisami (elektronicznezapisy.pl) istnieje możliwość zakupu koszulek technicznych w rozmiarach od S do XXL. Aby zamówić koszulki dla dzieci należy wysłać maila na adres imprezy@mosir.elblag.eu z podaniem rozmiaru (104, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm). Organizator gwarantuje możliwość zakupu koszulki tylko do 31.10.2021 r (niedziela). Koszt zakupu koszulki wynosi 25 zł.

Zgłoszenia do VII Elbląskiego Biegu Niepodległości na 10 km, rywalizacji Sztafet oraz Małego Biegu Niepodległości będą przyjmowane jedynie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej elektronicznezapisy.pl do dnia 07.11.2021 r. do godz. 23:59. Po tym terminie dopisanie się do listy startowej nie będzie możliwe. Regulamin biegu dostępny jest na stronie z zapisami. Wydarzenie będzie realizowane zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, obowiązującymi w dniu imprezy oraz przy zachowaniu reżimu sanitarnego. W przypadku wprowadzenia nowych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, limit osób może ulec zmianie - wówczas o udziale w poszczególnych biegach zdecyduje kolejność wpłat. 

Sponsorami głównymi VII Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Media Markt oraz firma spawalnicza i biuro pracy WAITW. Sponsorem strategicznym jest studio łazienkowe Awangarda. Sponsorami i partnerami wydarzenia są: Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, Grupa Ratowniczo – Interwencyjno – Zabezpieczeniowa Bielik, Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie 4 W-M Brygada Obrony Terytorialnej, FLSmidth Maag Gear, Reproskan, Hotel Kahlberg, Hurtownia BIG. Organizatorami Biegu Niepodległości są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat honorowy objął Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski.


Tekst i fot. MOSiR


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Rowerzysta
  Środa, 27.10

  Nie pobiegnę, będę spał.

 2. 2
  +1
  ~ kkk
  Środa, 27.10

  A szkoły o kierunkach mundurowych nie będą zabezpieczać ? A przecież nowy n-l WF w ZST chwali się na FB, czy to tylko na pokaz?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0178151130676