Poniedziałek, 17.01.2022, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

To był siatkarski weekend z mistrzem w HSW

24.10.2021, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
To był siatkarski weekend z mistrzem w HSW

Najpierw trening dla dorosłych w piątek, potem turniej dla dzieci i młodzieży w sobotę – tak wyglądał Weekend z Mistrzem, czyli siatkarskie atrakcje prowadzone przez słynnego siatkarza, Marcina Możdżonka i jego fundację we współpracy w Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Elblągu.


Elbląscy miłośnicy piłki siatkowej mogli ten weekend wykorzystać bardzo aktywnie. I to zarówno ci młodsi, jak i zdecydowanie starsi. Do Elbląga przyjechał bowiem Marcin Możdżonek – mistrz świata, Europy, Ligi Światowej, Polski, kapitan reprezentacji, w której wystąpił niemalże 250 razy. Po zakończeniu kariery siatkarskiej stworzył fundację swojego imienia, której celem jest propagowanie zdrowego trybu życia głównie poprzez piłkę siatkową. I właśnie z taką inicjatywą odwiedził Halę Sportowo-Widowiskową MOSiR, organizując trening dla dorosłych oraz turniej Możdżonek Cup dla uczniów szkół podstawowych.


W piątkowym treningu uczestniczyli wszyscy, którzy chcieli spróbować swoich sił z wyśmienitym siatkarzem, a także poprawić swoje umiejętności pod jego okiem. Najpierw była intensywna rozgrzewka, dzięki której można było przekonać się, że ta mniej atrakcyjna część treningu może być naprawdę ciekawa. Po rozgrzewce przyszedł czas na skok i mierzenie jego wysokości za pomocą specjalnego przyrządu, a następnie na dwóch boiskach HSW odbywał się trening – przyjęcie, rozegranie, atak, asekuracja, zagrywka. Podsumowaniem był mini turniej w systemie każdy z każdym.


Natomiast w sobotę o 10 rozpoczął się turniej dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych – Możdżonek Cup, w których wzięło udział 10 drużyn. Przed rozgrywkami nie mogło oczywiście zabraknąć wspólnej rozgrzewki. Zmagania odbywały się na dwóch boiskach, a między nimi drużyny, które w tym czasie nie rozgrywały meczów, trenowały z Marcinem Możdżonkiem, szlifując swoje dotychczasowe umiejętności i ucząc się nowych zagrań.


Zobacz więcej zdjęć z Weekendu z Mistrzem.


Organizatorem wydarzenia była Fundacja Marcina Możdżonka we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Elblągu.

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Domownikświrownik
  Poniedziałek, 25.10

  Nagłośnienie tematu na poziomie zero. Potem slaba frekwencja. Elblaskie portale cholernie kuleją z informowaniem o nadchodzących imprezach.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93605399131775