Poniedziałek, 17.01.2022, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Zawody Garmin MTB Series 2021 – po raz kolejny w Elblągu!

28.09.2021, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zawody Garmin MTB Series 2021 – po raz kolejny w Elblągu!

Mamy świetną wiadomość dla miłośników kolarstwa górskiego. Zawody Garmin MTB Series po raz kolejny zawitają w Elblągu! Pierwsza impreza w ramach tego popularnego maratonu MTB odbyła się w Bażantarni w 2014 roku. Ponownie kolarze spotkają się w Elblągu w sobotę 2 października. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse: MINI (ok. 25 km), MAXI (ok. 50 km). Zapisy trwają na oficjalnej stronie cyklu: www.mtbseries.pl


Garmin MTB Series jest najpopularniejszym cyklem maratonów kolarstwa górskiego rozgrywanym od 2014 roku. Co roku w zawodach startują setki kolarzy. Ósma edycja zmagań w ramach Garmin MTB Series to trzy lokalizacje Gdańsk, Wejherowo i Elbląg.


Zawody w Elblągu odbyły się do tej pory dwa razy, w 2014 oraz 2020 roku i doskonale wiemy, że przypadły do gustu wielu zawodnikom ze względu na różnorodną i niezwykle wymagającą trasę poprowadzoną w Parku Leśnym Bażantarnia. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli znowu zawitać na Żuławach i ponownie zaproponować zawodnikom świetną trasę. Jesteśmy przekonani, że wielu kolarzy, którzy nie mieli okazji ścigać się w Elblągu będzie chciało się na niej sprawdzić. Będzie to najbardziej wymagająca technicznie trasa za wszystkich etapów cyklu, na której będzie czekać szczególnie dużo singli. 

"Tegoroczna odsłona cyklu Garmin MTB Series jest już naszym 8. spotkaniem z zawodnikami!  Kolarze będą rywalizować standarodowo na dystansach MINI i MAXI, w ramch których prowadzona będzie ogólna klasyfikacja generalna OPEN w ramach startów indywidualnych oraz drużynowych. Wyłoni ona najlepszych zawodników Garmin MTB Series 2021. Imprez pod szyldem Garmin MTB Series nie mogło zabraknąć w kalendarzu na ten rok".

 - powiedział Filip Szołowski, organizator zawodów z firmy Labosport Polska.


Zawody w Elblągu są finałem tegorocznego cyklu, dlatego spodziewamy się niesamowitych sportowych wrażeń. Czekamy na Was! Aby zapisać się na zawody, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie cyklu: www.mtbseries.pl

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Kolarz
  Wtorek, 28.09

  Ja się boję, mam stracha...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1556649208069