Wtorek, 19.10.2021, Imieniny: Piotra, Michala, Ziemowita
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2021/2022

Piłka Nożna

»   II liga

»   IV liga

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Strażak broni tytułu mistrza

27.09.2021, 15:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Strażak broni tytułu mistrza

W dniach 24-26 września w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego I Służb Mundurowych. W turnieju wzięło udział Około 200 zawodnikow z różnych formacji, takich policja, straż pożarna, straż graniczna, służba więzienna, żołnierze, komandosi, jednostki specjalne, służba ochrony państwa i wiele innych.

Adrian Durma repreznetowal straż pożarną w Elblągu zdobywając dwa tytuły Mistrza Polski w formule Pointfighting oraz KickLight. W drodze do do złota strażak pokonał sześciu przeciwników pokonując dwóch żołnierzy, policjanta, druha OSP, strażnika więziennego oraz komandosa.  
 

Jak co roku turniej podnosi poprzeczkę sportową i widać, że sport wśród mundurowych odgrywa dużą rolę a mistrzostwa w kickboxingu to strzał w dziesiątkę. Sportowcy przyjezazdzajacy tu trenują różne sporty walki, dzięki czemu turniej jest bardzo wszechstronny a pojedynki zawzięte, co podnosi rangę tego turnieju. Bardzo mi się to podoba, że każdy chce jak najlepiej reprezentować swoją formację. W dodatku panuje świetna atmosfera między nami, oprócz pasji którą są sporty walki, łączy nas mundur. Cieszę się, że mogłem reprezentować Państwową  Straż Pożarną w Elblągu wśród takich zawodników. Wszystkie moje pojedynki wygrałem przed czasem. Walczyłem z dobrymi rywalami. Przede mną jeszcze dwa starty. Puchar Polski za dwatyodnie i najważniejszy mistrzostwa świata wiec jeszcze trochę ciężkiej pracy przede mną.

W turnieju brała udziała także utytuowana Żaneta Cieśla, która reprezentowała jednostkę wojskową w  Elblągu.  Zaneta po ciężkich bojach zameldowała się w dwóch finałach w formule k1 i KickLight. Finał  w k1 przegrała po zaciętej walce 2:1, z tą samą przeciwniczka spotkała się w finale KickLight gdzie wygrała zdecydowanie na punkty ale także po zaciętej walce, rewanzujac się za finał k1. 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.