Środa, 12.08.2020, Imieniny: Klara, Lech, Julian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Zagraj w tenisa na Kalbarze

30.05.2020, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zagraj w tenisa na Kalbarze
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. nadesłane)

Od kilku tygodni miłośnicy tenisa ziemnego mogą codziennie skorzystać z dwóch syntetycznych kortów, które znajdują się wewnątrz Toru Wrotkarskiego Kalbar.

Ruch na świeżym powietrzu odgrywa bardzo ważną rolę w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Stał się on jeszcze ważniejszy po tym, jak przez dwa miesiące nie można było korzystać z obiektów sportowych. Niemalże od początku maja ich dostępność jest coraz większa. Podobnie jest również w przypadku kortów tenisowych mieszczących się przy ul. Agrykola 8.

– Korty tenisowe, które znajdują się wewnątrz Toru Wrotkarskiego Kalbar, czynne są codziennie – mówi Jarosław Czerski, kierownik obiektu. – Cieszymy się, że możemy je udostępniać elblążanom, oczywiście przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Obostrzenia dotyczą m.in. liczby osób korzystających z obiektów sportowych. Na każdym z kortów tenisowych mogą przebywać jednocześnie maksymalnie 4 osoby. Pozostałe specjalne zasady bezpieczeństwa, które obowiązują to: zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu, brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC), korzystanie z osobistego sprzętu treningowego.

– Wejście na korty tenisowe możliwe będzie jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu ich – informuje Jarosław Czerski. – Korty dostępne są od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 20.50, w niedziele od 10 do 20.50.

Aby zarezerwować kort należy zadzwonić na nr telefonu: 537 443 376. Opłaty za korzystanie z kortów pobierane będą zgodnie z cennikiem, który znajduje się na stronie MOSiR. Płatność można dokonać za pomocą karty płatniczej lub gotówki.

Inaczej jest w przypadku korzystania z toru wrotkarskiego i boisk do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej, gdzie nie ma możliwości zarezerwowania miejsca, a liczy się kolejność przyjścia. Korzystanie z toru i boisk jest bezpłatne. Ważne jest natomiast to, że z każdego z tych obiektów może korzystać maksymalnie po 14 osób. Więcej informacji znajduje się na stronie MOSiR.

Zapraszamy i jednocześnie prosimy o zachowanie ostrożności oraz dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych osób.

Tekst i fot. MOSiR


-

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.