Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Wirtualnie zmierz się z Piekarczykiem

13.05.2020, 09:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wirtualnie zmierz się z Piekarczykiem

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca wszystkich miłośników biegania do udziału w Wirtualnym Biegu Piekarczyka. W tej zabawie nie liczy się wynik, a promocja zdrowego stylu życia i fajnego sposobu na spędzanie wolnego czasu. Na wyniki biegaczy organizatorzy czekają do 31 maja.


Sytuacja epidemiologiczna w naszym regonie poprawia się praktycznie z dnia na dzień, co sprawia, że coraz więcej ograniczeń zostaje zniesionych. Dla miłośników sportu najważniejsze jest swobodne poruszanie się i możliwość uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznych. Otwarcie boisk, parków i lasów sprawiło, że wokół nas pojawiło się coraz więcej miłośników sportu. I to właśnie z myślą o nich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił zorganizować Wirtualny Bieg Piekarczyka.


- Jedną z najczęściej wybieranych form aktywności fizycznej jest właśnie bieganie i choćby dlatego postanowiliśmy zachęcić wszystkich miłośników sportu do udziału w Wirtualnym Biegu Piekarczyka – wyjaśnia Natalia Szrama, specjalista marketingu i reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. - Aby w nim uczestniczyć nie musimy wypełniać żadnych formalności, ani dokonywać zapisów. Wystarczą dobre chęci, podstawowy sprzęt sportowy i urządzenie na którym dokonamy pomiaru trasy i czasu jej pokonania. Choć i tak w naszej zabawie zamiast wyniku liczą się emocje i radość z uprawiania sportu.


Biegać można praktycznie wszędzie. A to na ulubionej trasie w Bażantarni, na obrzeżach miasta, albo po parkowych alejkach, czy po elbląskich chodnikach. Ważne, by zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące w obecnym czasie. To także doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z bieganiem, zrobienia kroku w zupełnie nowym kierunku.   


- Ta zabawa skierowana jest do wszystkich osób, bez względu na płeć, wiek czy adres zamieszkania, bo Wirtualny Bieg Piekarczyka można pokonać w dowolnym miejscu w kraju lub na świecie – informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. -  To także doskonała okazja do tego, by po dłuższej przerwie sprawdzić swoją aktualną formę. Wirtualne biegi mają także swoje plusy. Są organizowane bez podziałów, bez stresu i bez pośpiechu, bo nie liczy się wynik, a wygrywa każdy, kto weźmie w nich udział.


W Wirtualnym Biegu Piekarczyka obowiązują dwa dystanse: 10 i 5 kilometrów. Trasa, jej trudność oraz czas pokonania zależą już tylko i wyłącznie od fantazji i pomysłowości uczestników. Należy jednak pamiętać, że na jej pokonanie mamy czas od 25 do 31 maja do godz. 13. Każdy uczestnik dokonuje pomiaru biegu dowolnym urządzeniem wyposażonym w GPS. Może to być aplikacja mobilna w telefonie lub zegarek sportowy.


Zapraszamy do wzięcia udziału w Wirtualnym Biegu Piekarczyka. Na zdjęcia z wynikami oraz selfie z trasy czekamy do 31 maja do godz. 14. Prosimy o przesłanie ich na adres biegpiekarczyka@mosir.elblag.eu wraz z poniższą zgodą:


Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu przesłanego zdjęcia. Zgoda obejmuje bezpłatne i bezterminowe wykorzystanie przesłanych materiałów na wszystkich polach eksploatacji zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 880 z późn. zm.). Zgoda zostaje wyrażona bezterminowo, nieodpłatnie i bez ograniczeń podmiotowych i przedmiotowych. Oświadczam, że do przesłanego zdjęcia posiadam wszelkie prawa oraz zgody osób widocznych na zdjęciach na publikację ich wizerunku.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Witold Wróblewski – Prezydent Elbląga.

Tekst i fot. MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.