Poniedziałek, 30.03.2020, Imieniny: Amelia, Leonard, Dobromir
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Występ elbląskich lekkoatletów w Bydgoszczy i Toruniu

16.01.2020, 10:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Występ elbląskich lekkoatletów w Bydgoszczy i Toruniu
Fot. MOS

Elbląscy lekkoatleci w styczniu zawsze sprawdzają swoje możliwości i stan przygotowań do sezonu wiosenno-letniego. W ciągu ostatnich kilkunastu dni zawodnicy MKS „Truso" wzięli udział w halowych mityngach w Bydgoszczy i w Toruniu.
 

Trenerzy dobrze oceniają postępy i sportowe zaangażowanie swoich podopiecznych. Nie zawsze w tym okresie przychodzi świetna dyspozycja, ale obiecujące debiuty oraz kilka cennych rekordów życiowych uzyskanych w bydgoskiej i toruńskiej hali dają sporo optymizmu do dalszej pracy.

Dobrze zaprezentowali się nasi reprezentanci w biegach średnich i sprinterskich. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim średniodystansowiec Kacper Lewalski ,który w biegu na dystansie 1000 m, po zaciętej walce wygrał rywalizację z bardzo wymagającymi rywalami. Jego aktualny wynik życiowy na tym dystansie wynosi 2:29.20 sek. !!! Trener Czesław Nagy twierdzi jednak, że to dopiero początek sezonu i jest szansa na świetny wynik jego zawodnika w Mistrzostwach Polski. Inne ciekawsze i wyróżnione przez trenerów wyniki Elblążan:

Maja Dalidowicz (1000 m - 3:06.67 sek.), Inez Stefanowicz (1000 m - 3:07.61 sek.), Dominik Rudawski (1000 m - 2:40.00 sek.), Michał Rodziewicz (1000 m - 2:52.67 sek.), Łukasz Rewiński (60 m - 7.84 sek.), Krzysztof Jeżewski (60 m - 7.86 sek.), Filip Łaskowski (60 m - 8.00 sek.), Milena Szlendak (60 m - 8.64 sek.), Lexssandra Bogusławska (200 m - 29.44 sek.), Milena Trochimczuk (200 m - 29.94 sek.).

Jacek Licznerski
MOS
 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.