Wtorek, 5.03.2024, Imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2023/2024

Piłka Nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Piłkarskie atrakcje i mnóstwo zabawy dla najmłodszych. Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią już 2 czerwca na Krakusa

31.05.2019, 09:10:00 Rozmiar tekstu: A A A
Piłkarskie atrakcje i mnóstwo zabawy dla najmłodszych. Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią już 2 czerwca na Krakusa

Ubiegłoroczna edycja Słonikowego Dnia Dziecka okazała się sporym sukcesem. Na stadion przy ul. Krakusa przybyło mnóstwo dzieci z opiekunami, którzy świetnie bawili się rywalizując w 10 piłkarskich konkurencjach z nagrodami. Już w przyszły weekend, 2 czerwca odbędzie się druga edycja tej ciepło przyjętej przez wszystkich imprezy. Jej organizator – MMKS Concordia zapowiada, że i w tym roku atrakcji nie zabraknie. W godzinach 11-15 dzieciaki mogą liczyć m.in. na bubble football, chodzenie na szczudłach, kręgle oraz turbo kozaka. Za każdą zaliczoną konkurencję uczestnicy otrzymywać będą żetony, które zamienią na super nagrody.

Słonikowy Dzień Dziecka to impreza nawiązująca do tradycji organizowanego niegdyś przez harcerzy wydarzenia „W krainie króla Piegusa”. Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy „Concordia” postanowił w 2018 roku zorganizować podobną zabawę, ale nastawioną bardziej na konkurencje typowo piłkarskie. Zeszłoroczna impreza spotkała się z dobrym oddźwiękiem, dlatego doczeka się kontynuacji także w tym roku.

Zobaczcie jak się bawiliśmy w ubiegłym rokuOrganizowany przez Concordię, przy współudziale Prezydenta Elbląga i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu festyn, będzie opierał się na przygotowanych dla dzieci konkurencjach związanych z aktywnością ruchową. Większość z nich tematycznie związana będzie z piłką nożną. Konkurencje, które odbędą się na murawie stadionu przy ul. Krakusa, przeznaczone będą dla dzieci w wieku od 2 do 13 lat. Będą to m.in. mecz w bubble football, żonglerka piłką, piłkarski slalom, strzały na bramkę, turbo kozak, ale także chodzenie na szczudłach czy kręgle.
 

Za każdą zaliczoną konkurencję dziecko otrzymywać będzie określoną liczbę żetonów – tzw. Słoniki, które później będzie mogło wymienić w festynowym sklepiku na cenne nagrody. Będą to m.in. słodycze, koszulki, smycze, opaski na rękę, worki na obuwie, piłki czy inne sportowe gadżety

– wylicza Marek Burkhardt, dyrektor MMKS Concordia.

Festyn pod nazwą „Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią” odbędzie się w niedzielę, 2 czerwca w godzinach od 11 do 15 na terenie stadionu przy ul. Krakusa (wejście na obiekt możliwe będzie z dwóch stron - od ul. Krakusa i od ul. Brzeskiej). Organizatorzy zapewniają duży parking od strony hotelu przy Brzeskiej.

Oprócz ciekawych konkurencji na wszystkie dzieci czekać będą dodatkowe atrakcje. Na płycie boiska powstanie duża strefa zabaw, którą wypełnią olbrzymie dmuchańce. Najmłodszych bawić będą szczudlarze, którzy będą wykonywać bańki mydlane i modelować balony. Każde chętne dziecko będzie też mogło pomalować twarz na specjalnym stoisku. A to nadal nie koniec. Na stadionie powstanie także strefa gastronomiczna z gorącym jedzeniem, napojami, watą cukrową oraz popcornem.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami już 2 czerwca w godzinach 11-15 na stadion przy ul. Krakusa! Bawcie się z nami na Słonikowym Dniu Dziecka z Concordią!
 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Solder
  Sobota, 01.06

  Brawo dla klubu za inwencję.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90608191490173