Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2019/2020

Piłka nożna

»   II liga

»   III liga - grupa I

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

Dwa tytuły Mistrza Polski dla elblążanina

01.04.2019, 13:50:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dwa tytuły Mistrza Polski dla elblążanina

W dniach 29-31 marca odbyły się Mistrzostwa Polski w kick boxingu w formule Light contact i Point fighting. W mistrzostwach kraju brał udział zawodnik z Elbląga Adrian Durma w kat. do 74kg , który zdobył dwa tytuły Mistrza Polski. Adrian ma bardzo dobra formę co potwierdził zdobywając dwa złota, nie dając przeciwnikom szans.

 

Jedna pierwsza walkę w PF Adrian stoczył na pełnym dystansie, a resztę pojedynków skończył przed czasem, łącznie z dwoma finałami. W Point fighting Adrian stoczył 3 walki, finałowy pojedynek wygrał 11:1. W formule Light Contact jako aktualny mistrz Polski dostał wolny los a do finału stoczył też 3 walki, które też skończył przed czasem. Adrian fominal w każdym pojedynku i odstawal od rywali technika i przygotowaniem. - jadac na turniej miałem małe obawy, bo jechałem z pękniętym nosem, wypadek podczas treningu i trochę się obawialem tego, po iewaz ból jest ogromny i każde uderzenie w nos potęguje ten ból. Stojąc już na macie zupełnie o nim zapomniałem, dopiero po walce dawał o sobie znać :) turniej przeszedł moje oczekiwania, wiedziałem że jestem w formie, bo bardzo ciężko trenowałem, ale nie spodziewałem się, że aż tak pójdzie.

 

Pierwsza walka w PF była dla mnie problemem nie mogłem zaskoczyć, ale w drugiej rundzie odpaliłem się, ta walka była chyba najcięższa bo musiałem gonić 4 punktową stratę i szliśmy punkt za punkt. W ostatnich sekundach sięgnąłem przeciwnika kopnięciem w głowę i wygrałem jednym punktem, a nie było łatwo to trafić bo chłop miał z dwa metry. Troszkę akcja jak z filmu gdzie zawodnik trafia do kosza w ostatniej sekundzie i drużyna wygrywa jednym punktem. Resztę walk już wygrałem bez żadnych przeszkód. Totalna dominacja. Teraz czekają mnie dwie duże imprezy puchar świata w Austrii oraz na Węgrzech. Przyznaje że już trochę jestem zmęczony bo od lutego walczę co dwa tygodnie, ale dam radę. Plan na ten rok miałem taki żeby zdobyć wszystkie tytuły mistrza Polski na macie. Nie udało mi się tylko w kick light gdzie zostałem vice mistrzem kraju.

Boli mnie ta walka, bo nie była to walka przegrana. Ciągle mi to siedzi w głowie i motywuje mnie to do cięższe pracy. Czasem tak bywa że ściany pomagają swoim tak jak w tym przypadku. Także idę dalej i tobie swoje zaraz kolejne wyzwania gdzie muszę być w ogromnej formie.

Informacja i zdjęcia nadesłane

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Kolrga psp
  Poniedziałek, 01.04

  Gratuluję d3b3sciaku!!!

 2. 2
  0
  ~ Kolrga psp
  Poniedziałek, 01.04

  Gratuluję d3b3sciaku!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.