Sobota, 17.02.2018, Imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

TABELE I WYNIKI: SEZON 2017/2018

Piłka ręczna

»   PGNiG Superliga Kobiet

Piłka nożna

»   II liga

»   IV liga

Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPORT

OZR w Gdańsku

13.11.2017, 10:17:42 Rozmiar tekstu: A A A
OZR w Gdańsku

W miniony weekend odbyły się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Gdańsku. Były to zawody okraszone sukcesami. Startowało 15 elblążan, padło 7 rekordów życiowych.

Z bardzo dobrej strony pokazała się Ada Jażdżyńska wygrywając bieg na 1 kilometr (w którym uzyskała trzecią klasę sportową z czasem 1.48,870!) i wielobój oraz zajmując 2 miejsce na 500 i 777 metrów. Nasze sprinterki: Kamila Stankiewicz i Julia Murszewska na 500 metrów stanęły na 3 stopniu podium w swoich kategoriach. W grupie wiekowej młodzika Jędrzej Borowiecki zdobył srebrne medale zarówno na 1000, 500 jak i na 1500 metrów, co dało mu w rezultacie 2 miejsce w klasyfikacji końcowej. Świetne starty zaliczył również Jakub Olak, który wygrał bieg na 500 m i był 3 na dystansie 333 metrów, co uplasowało go na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej. Zawody te można zdecydowanie zaliczyć do udanych. Wszystkim startujący gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kolejne starty naszych zawodników będą miały miejsce już za 2 tygodnie na zawodach międzynarodowych Evo Cup w Białymstoku.

KS Orzeł

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.