Środa, 29.03.2023, Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Minęła połowa kadencji. Na jaką ocenę Twoim zdaniem zasługuje prezydent Wróblewski?

09.12.2016, 15:00:07 Rozmiar tekstu: A A A
Minęła połowa kadencji. Na jaką ocenę Twoim zdaniem zasługuje prezydent Wróblewski?

5 grudnia minęły dwa lata prezydentury Witolda Wróblewskiego. Czy w ciągu połowy kadencji udało mu się spełnić oczekiwania mieszkańców naszego miasta?

W programie wyborczym Witold Wróblewski zawarł wiele obietnic skierowanych do różnych grup społecznych. Czy mieszkańcy naszego miasta są zadowoleni z tempa ich realizowania? Czy jakość wykonywanych przez Witolda Wróblewskiego obowiązków jest ich zdaniem zadowalająca?

Jak Witolda Wróblewskiego, jako włodarza Elbląga w jego połowie kadencji oceniają nasi czytelnicy?

Zachęcamy do wystawienia oceny za pracę, jaką do tej pory wykonał
Witold Wróblewski, biorąc pod uwagę całokształt jego dwuletnich działań na najbardziej odpowiedzialnym stanowisku w mieście. Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii w naszej sondzie.

Na jaką ocenę Waszym zdaniem zasługuje Prezydent Wróblewski? Głosować  można do 11 grudnia, do godz. 20.00.

 

 

               Poniżej artykułu jest zamieszczona ankieta. Zaznaczając właściwe miejsce oddajesz swój głos
 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Marian
  Piątek, 09.12

  Oceniam na bardzo dobrze, zmniejszenie długo to podstawowa rzecz, potem porządek w mieście - czystka ruin. No i te inwestycje drogowe - super. Nie jest to ocena celująca, bo Spółki MPO i EPEC, no ale jest jeszcze trochę czasu, żeby zapracować na dalsze 4 lata.

 2. 2
  +4
  ~ okon
  Piątek, 09.12

  Żenada i brak słów ,dalej swoich utrzymuje przy korycie,małe firmy upadają i nikogo to nie obchodzi ,grunt że coś tam olsztyn sypnie na publiczne ośrodki nauki,mops i karuzela sie kręci ,PS .Wasal olsztyna.

 3. 3
  +1
  ~ Marian
  Piątek, 09.12

  Redakcjo, a co to jest, ja już pisałam taki komentarz wcześniej i miał on dużo łapek zielonych. Jaki jest sens komentowania tej oceny, aż będzie na czerwono?

 4. 4
  0
  ~ Marian
  Piątek, 09.12

  To proszę wyczyścić mój komentarz nadany 5 godzin temu.Nie chcę brać udziału w takiej zabawie.

 5. 5
  +1
  ~ Marian
  Piątek, 09.12

  Tak to jest jak się ma z drugiej strony władzę.

 6. 6
  +8
  ~ marek elbląski
  Piątek, 09.12

  Wróblewski nie jest żadnym prezydentem Elbląga,to pozorant ,wasal,olsztyński sługus,bufon i arogant.Dla niego liczy się tylko kasa i ciepła posadka w ratuszu,to typowy okaz minionej epoki,Elbląg nie ma szczęścia na dobrego ojca miasta:(

 7. 7
  --1
  ~ do marek elbląski
  Sobota, 10.12

  @ marek elbląski i wszystko wiadomo, pozytywne oceny tylko dla PIS. Taka ocena pana prezydenta Wróblewskiego to pasuje do poprzedników.Panie prezydencie Wróblewski proszę się nie przejmować i robić swoje, więcej nigdy PIS w Elblągu.

 8. 8
  +1
  ~ Edward F
  Sobota, 10.12

  To jest człowiek który załatwił nam bardzo wpływowego patrona św Mikołaja i zabronił występów cyrków objazdowych, tym samym blokując agresywną i obcą konkurencję. Ma też w planach przyblokowanie ruchu na 12 lutego tramwajami, żeby było wreszcie jak w każdej wielkiej metropolii. Czyż można więcej żądać od prezydenta miasta

 9. 9
  +3
  ~ Kamil
  Sobota, 10.12

  a skąd ty Marian wiesz że on dług zmniejszył? Może to kretywna księgowość, budżety od lat opracowuje ta sama Rozalia co za poprzednich prezydentów

 10. 10
  +1
  ~ marek elbląski
  Sobota, 10.12

  Pozytywne oceny tylko dla ludzi mądrych,uczciwych i lokalnych patriotów,wcale nie jestem fanatykiem PiS-u,chociaż w ocenie ogólnopolskiej,to partia wprowadzająca zmiany na plus.Według mnie,to obecny prezydent bawi się w politykę,nadając stanowiska osobom niekompetentnym,upolitycznionym i spoza naszego miasta,prostym przykładem jest tu pan Żuchowski-iławianin,który decyduje o naszej starówce.PiS w wydaniu lokalnym,elbląskim,czyli radni Rady Miejskiej,z seniorem Olszewskim,który powinien odejść na polityczną emeryturę,to według mnie miernoty,przyklepujące budowę garażowca na starym mieście,a Wróblewski to wsiun z ZSL-u,piszę to celowo,bo Wincenty Witos przewraca się w grobie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1267549991608