Wtorek, 5.03.2024, Imieniny: Adrian, Fryderyk, Oliwia
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KINO

Premiery i wydarzenia w Multikinie

08.06.2011, 12:25:24 Rozmiar tekstu: A A A
Premiery i wydarzenia w Multikinie
REKLAMA

Przedstawiamy premierowe filmy i imprezy, które w czerwcu będą miały miejsce w elbląskim Multikinie. Na pewno dobrego kina i emocji nie zabraknie. 

BEAT THE WORLD. TANIEC TO MOC

Reżyseria: Robert Adetuyi

Obsada: Tyrone Brown, Mishael Morgan, Nikki Grant
dramat, Kanada, 2011, 91 min

Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu – wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością.

HANNA

Reżyseria: Joe Wright
Obsada: Saoirse Ronan, Eric Bana, Cate Blanchett
dramat, USA, 2011, 111 min

Hanna jest nastolatką, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłę i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca , byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna nawiązuje znajomość z pewną francuską rodziną. Pokażą jej oni, że życie może wyglądać zupełnie inaczej niż do tej pory sądziła.  

MARATON TANECZNY 17 czerwca godz. 22:00

STREET DANCE

Carly, tancerka street dance (Nichola Burley) ma wszystko, czego pragnie. Zakochana w charyzmatycznym Jay’u (Ukweli Roach), który doprowadził ich streetdance’ową ekipę do ostatniego etapu mistrzostw Wielkiej Brytanii, nie może doczekać się finałowych występów. Kiedy pewnego dnia Jay oznajmia, że porzuca ekipę i odchodzi od Carly, jej świat wali się w gruzy. Rzucona na głęboką wodę dziewczyna walczy, by udowodnić sobie i ekipie, że zdoła ich doprowadzić do zwycięstwa. Jednak po serii komplikacji zaczyna poważnie wątpić w swoje umiejętności.

BEAT THE WORLD. TANIEC TO MOC

Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu – wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością.

STEP UP 2

Druga część wielkiego muzycznego przeboju "Step Up: Taniec zmysłów". Romantyczna opowieść o Patricku i Andie, dwójce studentów tańca w Maryland School of Arts. On pochodzi z biednej dzielnicy, ona z wyższych sfer. Połączy ich jednak wspólna pasja do tańca, która wkrótce może się przerodzić w coś więcej niż tylko partnerstwo na parkiecie.

Ceny biletów: 19 zł - bilet normalny
                       16 zł - bilet ulgowy za okazaniem legitymacji szkolnej, studenckiej
                       13 zł – bilet zniżkowy dla posiadaczy legitymacji ISIC (International Student Identity Card) i ITIC (International Teacher Identity Card).

NOC KINA 24 czerwca godz. 23:00

Noc Kina to całonocna impreza filmowa, w trakcie której można oglądać najciekawsze filmy z ostatnich lat. Podczas Nocy Kina 1 bilet upoważnia do przemieszczania się między wszystkimi salami oraz kinami. 

W tym roku, to już 9. edycja Nocy Kina, która swym zasięgiem objęła aż 17 miast Polski. Ostatnie edycje gromadziły każdorazowo ponad 20 tysięcy widzów. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji Nocy Kina, także i tym razem widzowie będą mogli oglądać filmy od godziny 23-ciej aż do białego rana. Seanse filmowe odbywać się będą we wszystkich salach, w 23 kinach sieci Multikino i Silver Screen Łódź. W tym roku Organizatorzy podzielili filmy na 5 kategorii: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe. 

Repertuar 9. edycji Nocy Kina:
Filmy zostały pogrupowane w 5 kategoriach: horrory, komedie, sensacje, produkcje polskie oraz filmy oscarowe. Szczegółowy repertuar poniżej: 

Horrory - Krzyk 4 oraz Pozwól mi wejść
Komedie - Zanim odejdą wody oraz Poznasz przystojnego bruneta
Sensacje – Uprowadzona Alice Creed oraz Królestwo zwierząt
Polskie - Och Karol 2 oraz Sala samobójców
Oscarowe - Jak zostać Królem oraz Fighter.

Szczegółowe informacje o numerach sal i godzinach emisji poszczególnych filmów są  zamieszczone na karnecie, który dołączony jest do każdego biletu. Projekcje rozpoczynać się będą w krótkich odstępach czasowych. Tak, aby widzowie mogli obejrzeć kilka filmów w wybranej przez siebie kolejności. 

Bilety w cenie 16 zł i 19 zł, do nabycia w kasach biletowych Multikina od 28 maja.
Bilet ulgowy (16 zł) przysługuje dla fanów Nocy Kina na facebook.pl/MultikinoPolska oraz posiadaczy legitymacji studenckich ISIC (International Student Identity Card) i dla nauczycieli ITIC (International Teacher Identity Card).

Aktualne informacje o Nocy Kina na www.mulitkino.pl

PORANKI DLA DZIECI w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 12:00
 
Multikino zaprasza Przyszłe Mamy oraz Młodych Rodziców wraz  z  Niemowlętami oraz Dziećmi do 3 roku życia na MULTIBABYKINO. W programie Multibabykino zaprezentowany zostanie film: BEAT THE WORLD. TANIEC TO MOC. Idea Multibabykino jest prosta - dzieci czują się wspaniale, rodzice czerpią przyjemność z kina.
 
Multibabykino odbywa się regularnie co tydzień, w każdą środę o godz.: 12:00. Cena biletu: 15 zł
 
 
MP

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95893406867981