Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Niebezpieczna jazda po Elblagu. Złamał przepisy i sam chciał wymierzyć karę!

29.10.2017, 08:00:56 Rozmiar tekstu: A A A
Niebezpieczna jazda po Elblagu. Złamał przepisy i sam chciał wymierzyć karę!
REKLAMA

Kontynuujemy nasz cykl artykułów, w którym będziemy pokazywać niebezpieczne sytuacje, które powodują kierowcy. W wyniku takich zachowań jak brawura często dochodzi do wypadków. Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu nasze publikacje przyczynią się do zwiększenia świadomości kierowców i poprawy bezpieczeństwa na drogach.


Dziś publikujemy nietypową sytuację z elbląskich ulic. Na filmie widać jak wyjeżdżający osobową KIĄ z ulicy podporządkowanej (Pionierska) wymusza pierwszeństwo przejazdu AUDI jadącemu ulicą Robotniczą.  Najwyraźniej kierowca AUDI postanowił wyjaśnić sytuację bez zbędnej zwłoki. Jeszcze na skrzyżowaniu, przejściu dla pieszych i linii podwójnej ciągłej wyprzedził, zajechał drogę i zatrzymał się przed srebrnym autem blokując całkowicie ruch na ul. Robotniczej. Następnie wysiadł z auta i udał się na rozmowę z kierowcą KIA wymachując rękami i pukając w szybę.

Treści rozmowy nie znamy, ale wymowne gesty świadczą o tematyce rozmowy.

Takie zachowania są niedopuszczalne.

 

Zachęcamy  naszych czytelników do przesyłania filmów, na których zarejestrowaliście niebiezpieczne manewry oraz zachowania kierowców na elbląskich drogach jak również warte pokazania niebezpieczne sytuacje z krajowych dróg i autostrad. Materiały można przesyłać na adres redakcja@info.elblag.pl

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +28
  ~ elpasso
  Sobota, 28.10

  Co za burak!

 2. 2
  +30
  ~ Karol
  Niedziela, 29.10

  Takich chcących wymierzyć sprawiedliwość powinno się od razu neutralizować od społeczeństwa. To najbardziej niebezpieczi ludzie!!

 3. 3
  +18
  ~ Zdziwieni
  Niedziela, 29.10

  Wiadomo takim to słoma z butów wychodzi. A swoim zachowaniem to wieśniak z zabitej dechami.

 4. 4
  +16
  ~ Ploterek
  Niedziela, 29.10

  I dlatego proszę Państwa, w takich sytuacjach NIEZBĘDNY staje się malutki pojemnik z gazem, który skutecznie ostudzi zapał takiego buraka :)

 5. 5
  --25
  ~ JAPAN
  Niedziela, 29.10

  ale piszecie po części bzdury.byłem świadkiem tej sytuacji.KIA SORENTO ZA KIEROWNICĄ KOBIETA WYMUSIŁA CZARNEMU JAPOŃCZYKOWI A NIE AUDI.JAPOŃCZYK ŻEBY NIE HAMOWAĆ I WJECHAĆ W TYŁ SORENTO POSTANOWIŁ OMINĄĆ.JAK JUŻ BYŁ PRZED SORENTO TO SIĘ ZATRZYMAŁ , WYSIADŁ I POKAZAŁ BABIE W SORENTO ŻE MA NIE PO KOLEI W GŁOWIE ŻE WYMUSZA , WSIADŁ I ODJECHAŁ. TROCHĘ SOBIE REDAKCJO DODALIŚCIE ŻE PUKAŁ W SZYBY I WYMACHIWAŁ RĘKOMA. MYŚLĘ ŻE KAŻDY BĘDĄCY W TAKIEJ SYTUACJI BY SIĘ ZAGOTOWAŁ NA GŁUPIĄ BABĘ.

 6. 6
  +30
  ~ jaaaaaaaaaaaaaa
  Niedziela, 29.10

  nie [usprawiedliwia go do wyprzedzania na podwójnej ciągłej zwykły debil

 7. 7
  +20
  ~ Polaczki .
  Niedziela, 29.10

  Powiem TAK każdy kierowca mimo , że doświadczony , czy nie doświadczony strzela gafę na drodze . Powoduje , to niebezpieczne sytuacje ale to życie tak było i tak będzie . A łapki to służą do pracy a nie do machania .

 8. 8
  +10
  ~ Waldimir
  Niedziela, 29.10

  Taki szrot volvo z trzema piątkami też jeździć nie potrafi wyprzedza na ciągłych liniach.

 9. 9
  +10
  ~ Nick
  Niedziela, 29.10

  Dlatego ja zawsze woże w aucie aluminiową pałe i jeszcze siekiere tak na wszelki wypadek bop nigdy nie wiadomo na jakego debila się trafi i co będzie umiał.

 10. 10
  --9
  ~ 1234
  Niedziela, 29.10

  Takie sieroty jeżdżą po naszych drogach. Wymusza na skrzyżowaniu a potem wielkie pretensje o co chodzi. Żeby nie wymachiwać rękoma do takiego pajaca należy nie unikać zderzenia tylko jechać dalej swoim pasem. Będzie kolizja, przyjedzie policja i ukara buraka który wymusza pierwszeństwo.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1958100795746