Sobota, 2.03.2024, Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Do dwóch razy sztuka! Piracka jazda na 7 zakończona policyjnym zatrzymaniem. Zobacz materiał video

14.09.2017, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Do dwóch razy sztuka! Piracka jazda na 7 zakończona policyjnym zatrzymaniem. Zobacz materiał video

Zapraszamy do naszego nowego cyklu artykułów, w którym będziemy pokazywać niebezpieczne sytuacje, które powodują kierowcy. W wyniku takich zachowań jak brawura często dochodzi do wypadków. Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu nasze publikacje przyczynią się do zwiększenia świadomości kierowców i poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Cykl rozpoczynamy od nagrania naszego czytelnika, który zarejestrował zdarzenie z drogi krajowej nr 7 sprzed kilku tygodni. Kierujący jeepem jadąc w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego najpierw poprzez nierozważne wyprzedzania na linii ciągłej wymusił zjechanie na pobocze samochodu osobowego i nadjeżdżającej z przeciwka betoniarki. Zaledwie kilkadziesiąt sekund później ten sam kierowca wyprzedził kolejne auto pasem do lewoskrętu, dodatkowo na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu w miejscowości Solnica. To zdarzenie nie umknęło uwadze policjantów, którzy kontrolując samochód ciężarowy jednocześnie zatrzymali kierowcę Jeepa. Z pewnością nie ominęła go surowa kara.


Zachęcamy także naszych czytelników do przesyłania filmów z polskich dróg, na których zarejestrowaliście niebiezpieczne manewry kierowców na polskich drogach. Materiały można przesyłać na adres redakcja@info.elblag.pl.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 29

%79.3 %20.7


Komentarze do artykułu (12)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +31
  ~ jjj
  Czwartek, 14.09

  super pomysl :) trzeba pokazywac takich kr.e.tynow bez zaslaniania tablic rej.

 2. 2
  +39
  ~ Pogro
  Czwartek, 14.09

  Wkońcu ktoś pokazuje tych buraków.

 3. 3
  +15
  ~ Marta
  Czwartek, 14.09

  Bardzo dobry pomysł. Od dawna czekałam na takie filmy z miasta i okolic. Napiętnowywać takich niebezpiecznych ludzi. Bo to oni są mordercami na drogach

 4. 4
  --2
  ~ sadofskyy
  Czwartek, 14.09

  po co ten cykl skoro na youtube miliony takich filmikow na kanale polskie drogi

 5. 5
  +1
  ~ Polak.
  Czwartek, 14.09

  Ciekawe czy pokażą też jak policjanci łamią prawo, czy będzie jak zwykle nagonka tylko na kierowców (na początku pokażą paru wariatów a potem i zwykłych kierowców, którym jak każdemu czasem zdarzy się jechać nieprzepisowo)

 6. 6
  +4
  ~ młodydrive
  Czwartek, 14.09

  Przydałby się jeszcze cykl o potencjalnie niebezpiecznych miejscach dla kierowców w Elblągu.

 7. 7
  +7
  ~ toFik
  Czwartek, 14.09

  Pięknie został zgaszony :)

 8. 8
  +8
  ~ Bat na idiotów
  Czwartek, 14.09

  I po co zasłaniać tablice rejestracyjne, skoro to nie dana osobowa? Przykładowo na kanale Polskie drogi na YouTube nie zasłaniają tablic. Wczoraj wracalem z GD i idiota w czarnym nowym Audi A6 stuningowanym przez MTM z rejestracja NE wyprzedzał wszystkich na ciągłej, tam gdzie jest budowa, bo pewnie musiał się popisać przed blondi z którą jechał. Czy jak bym podesłał filmik to tez zasłonicie tablice skoro samochód jest charakterystyczny i wiadomo kto go ma?

 9. 9
  0
  ~ qwerty
  Czwartek, 14.09

  Co do zasłaniania tablic rejestracyjnych to owszem wypowiadał się na ten temat GIODO, że to niby dana osobowa, ale z drugiej strony numer rejestracyjny nie identyfikuje osoby lecz przede wszystkim pojazd, właściciel może się zmienić. Na YT jest pełno filmików, gdzie nie ma zasłoniętych tablic. Z drugiej strony w Elblagu są samochody, które łatwo rozpoznać, pomimo zakrycia tablic.

 10. 10
  +2
  ~ asfafa
  Czwartek, 14.09

  a policja powinna z tych filmików korzystać i wlepiać mandaty

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.81740999221802