Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KULTURA

Prawdziwa magia tańca. Za nami Gala Cadmas (zdjęcia)

20.06.2024, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Prawdziwa magia tańca. Za nami Gala Cadmas (zdjęcia)
Fot. Agnieszka Klatt

Wyjątkowe, emocjonujące show za nami. Wczoraj, 19 czerwca, na deskach elbląskiego teatru zaprezentowało się blisko trzystu tancerzy ze szkoły Cadmans. Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia.

 

 

 

Gala na podsumowanie sezonu artystycznego to tradycja Centrum Tańca Cadmans. 11. edycja wydarzenia odbyła się wczoraj, 19 wieczorem w elbląskim teatrze.

 

 

 

Dzisiejszy dzień to zwieńczenie roku ciężkiej pracy, wielu godzin spędzonych na salach tanecznych, szlifowania umiejętności

- mówiła otwierając wydarzenie Aneta Orłowska, współwłaścicielka Centrum Tańca Cadmans.

 

 


- To, co zobaczycie, to nie będzie wysiłek, to będzie piękny taniec, Tancerze, tak przygotowali te występy, aby jak najlepiej ukryć ten wysiłek, zaprezentują się lekkiej formie. Wszystkim życzymy miłego oglądania - podkreślił Andrzej Orłowski, współwłaściciel Cadmansa.

 

 


Na scenie zaprezentowało się blisko trzystu tanecerzy - solistów, duety i formacje. Zobaczyliśmy dzieci, młodzież, a także dorosłych, początkujących uczestników zajęć oraz tancerzy z wieloletnim doświadczeniem. Zaprosili widzów w trzygodzinną, pełną emocji podróż przez różne style, od samby i tańca współczesnego po hip-hop i cheerleading. Gwiazdy tego wieczoru przygotowywały się do tego występu wielu tygodni. Efekty było widać dziś na Gali.

 

 

 

Fantastycznie, że nasi rodzice mogą nas zobaczyć. Ten występ różni się od tych na zawodach, ale jest dla nas ważny. Przygotowywałyśmy się przez dwa miesiące

- mówi Nina, cheerleaderka.

 

 


- Trenuję czwarty rok i występowałam już na galach. To fajne wydarzenie. Co nam się podoba w tańcu? Wszystko. Treningi zajmują sporo czasu, ale warto go poświęcić - dodaje Lena.

 

 


Atmosfera gali CT Cadmans jest niepowtarzalna. Na widowni, jak co roku zasiedli bliscy i przyjaciele tancerzy. Dla wszystkich to był wieczór pełen emocji, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Gala taneczna to nie tylko uczta dla oczu, ale również przeżycie, które na długo pozostaje w pamięci.

 

 

 

To ważne wydarzenie. Cały rok pracujemy na to, żeby nasze dzieci zdobywały medale, oczywiście czasami zdarzają się porażki, ale jest też wiele sukcesów. Na koniec sezonu tanecznego wszyscy rodzice, również ci, którzy nie mogli być z dziećmi na zawodach, mogą zobaczyć, jak ich pociechy trenowały i dlaczego zdobyły te medale. Gala to dużo emocji, ale tych wzruszających, pozytywnych

- mówi pani Karolina, mama 11-letniej Wiktorii.

 

 

 

Moja wnuczka Lena trenuje cheerleading już od kilku lat, więc na Gali jestem już po raz kolejny. Na scenie wystąpi również moja bratanica. Dla nich dziś tutaj jesteśmy. Bardzo mi się podoba to wydarzenie. Wszystkie dzieci naprawdę są pięknie przygotowane

- dodaje pani Mirosława.

 

 

 

Info.elblag.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Gala Cadmans ( zdjęć 244 )
Dodano: 2024-06-20 | Fot. 1-83 Dominika Kozłowicz i 84-244 Agnieszka Klatt
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7347300052643