Sobota, 3.06.2023, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Gdzie kupić mieszkanie lub dom w Elblągu i okolicy? Inwestycyjny INFO raport

24.12.2021, 10:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Gdzie kupić mieszkanie lub dom w Elblągu i okolicy? Inwestycyjny INFO raport

Z myślą o naszych Czytelnikach oraz o wszystkich tych, którzy poszukują nowego mieszkania lub domu w Elblągu i okolicach, przygotowaliśmy kolejną odsłonę INFO raportu dotyczącego inwestycji deweloperskich. Z naszego zestawienia dowiecie się m.in. kto, gdzie i w jakim standardzie buduje mieszkania i domy oraz za ile można je nabyć. Tak bogatej i różnorodnej oferty jeszcze nie było.
 

 

Regal Park

 

 • ul. Królewiecka, Elbląg
 • dwie bryły: trzynastopiętrowa część wysoka i dwupiętrowa część niska
 • 171 lokali mieszkalnych
 • metraże od 33 do 66 m2 
 • dwie kondygnacje hal garażowych na 209 miejsc postojowych
 • cichobieżne windy, doskonała lokalizacja w centrum miasta, taras widokowy na dachu części wysokiej
 • inwestycja oddana do użytkowania
 • cena od 5 900 zł/m2
 • !!! Ostatnie dostępne mieszkania w ofercie
   

Regal Park to inwestycja w centrum Elbląga. Inwestycja to dwie bryły: 13-piętrowa część wysoka ze 123 mieszkaniami z balkonami lub tarasami oraz 2-piętrowa część niska z 48 lokalami mieszkalnymi. W inwestycji znajdują się dwie kondygnacje z miejscami postojowymi. Niewątpliwym plusem inwestycji jest taras widokowy na wysokości czternastego piętra, z którego rozpościerają się niezapomniane widoki na miejską panoramę i Żuławy. Lokalizacja w centrum, a także parter inwestycji przeznaczony pod usługi sprawiają, że Mieszkańcy na wyciągnięcie ręki będą mogli korzystać z wszelkich miejskich udogodnień: kulturalnych, oświatowych, sportowych i usługowych.


Biuro sprzedaży mieszkań:

- na terenie inwestycji (zbieg ul. Królewieckiej z ul. Bażyńskiego)
- czynne: wtorek – czwartek w godzinach 09:00-16:00
- tel.: 502-111-221
- noweMkwadrat@gmail.com
- www.regal-park.pl
 

 

Korona Elbląga 2

 

 • ul. Częstochowska, Elbląg
 • budynek częściowo sześcio-, częściowo siedmiopiętrowy
 • 86 lokali mieszkalnych
 • metraże od 25 do 83 m2 
 • dwie kondygnacje podziemne na 88 miejsc postojowych i 84 komórki lokatorskie
 • cichobieżne windy, mała ilość mieszkań na klatkach schodowych
 • odbiory mieszkań maksymalnie do 31.12.2022 r.
 • cena od 6 400 zł/m2


!!! Ostatnie dostępne mieszkania w ofercie
 

Korona Elbląga 2 to inwestycja powstająca na poziomie 42 m.n.p.m. Widoki na piękną panoramę miasta i najbliższej okolicy są bonusowe. Inwestycja to budynek mieszkalny wielorodzinny, który będzie usytuowany wzdłuż ulicy Częstochowskiej. Powstający budynek będzie liczył dwie kondygnacje podziemne z miejscami postojowymi (ilość miejsc postojowych przewyższa ilość mieszkań) i komórkami lokatorskimi oraz: częściowo 6 pięter, a częściowo 7 pięter z lokalami mieszkalnymi. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby przeważała zachodnia ekspozycja mieszkań. Korona 2 to 86 mieszkań: kawalerki, dwu, trzy i cztero-pokojowe, od 25 do 83 m2. Lokale mieszkalne są rozłożone na 3 klatki schodowe po 3-4 mieszkania na kondygnacji, co zwiększa poczucie prywatności i rozwiązuje problem dużych klatek, z dużą liczbą mieszkań. Każda klatka wyposażona będzie w cichobieżną windę zjeżdżającą do poziomów z halami garażowymi. Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Korona Elbląga 2 znajduje się w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej części miasta, oddalonej od miejskiego zgiełku. W pobliżu znajduje się Góra Chrobrego i Bażantarnia.


Biuro sprzedaży mieszkań:

- na terenie inwestycji Regal Park (zbieg ul. Królewieckiej z ul. Bażyńskiego)
- czynne: wtorek – czwartek w godzinach 09:00-16:00
- tel.: 502-111-221
- noweMkwadrat@gmail.com
- www.koronaelblaga.pl
- polub nas i obserwuj postępy z budowy na Facebooku - www.facebook.com/KoronaElblaga
 

 

OSIEDLE OSTOJA – EL INVEST Development 

 

 • ul. Dąbrowskiego 33, Elbląg
 • 3 budynki mieszkalne wielorodzinne - 82 mieszkania od 29 do 75 m2
 • przekazanie kluczy: grudzień 2023 r.
 • budynki czterokondygnacyjne
 • windy, hala garażowa, komórki lokatorskie, plac zabaw, mieszkania na parterze z przynależnymi ogródkami, do każdego mieszkania na piętrach należą przestronne balkony, zewnętrzne miejsca postojowe
   

Osiedle Ostoja to nowa inwestycja mieszkaniowa na terenie Elbląga, w dzielnicy Warszawskie Przedmieście. Osiedle powstanie w zacisznym zakątku miasta, na wzniesieniu ul. Dąbrowskiego, w sąsiedztwie licznej i wysokiej zieleni. Jego atutem, oprócz samej lokalizacji i otoczenia, jest kameralna i nowoczesna zabudowa. Duże przeszklone balkony ze wszystkich stron świata, w każdy mieszkaniu duża ilość okien, szlachetne materiały wykończeniowe w połączeniu z kameralnym wnętrzem zespołu zabudowy, stworzą przyjazną przestrzeń dla przyszłych mieszkańców. Przestrzeń pomiędzy budynkami stanowić będzie przede wszystkim zieleń, ciągi piesze oraz plac zabaw dla dzieci zlokalizowany centralnie wewnątrz terenu inwestycji. Tuż obok znajduje się nowoczesne przedszkole i żłobek, a w pobliżu również market spożywczy. 

 

Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji dostępne są w naszym biurze sprzedaży oraz pod wskazanymi poniżej numerami telefonów.

 

Biuro sprzedaży mieszkań:

- na terenie inwestycji Osiedle Sadowa
- godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 9-17
- tel. 722 171 033 lub 727 011 611

- biuro@rynek-pierwotny.net  
 

 

REZYDENCJA DOLINKA – EL INVEST Development 

 • ul. Traugutta 43-45, Elbląg
 • budynek mieszkalny wielorodzinny - 76 mieszkań – W OFERCIE 7 OSTATNICH LOKALI!
 • przekazanie kluczy: grudzień 2022 r.
 • budynek dwuskrzydłowy liczący 3 i 5 kondygnacji
 • windy, dwa poziomy hali garażowej, komórki lokatorskie w hali garażowej i na piętrach, podwyższony standard wykończenia części wspólnych, wideodomofony
   

Rezydencja Dolinka to nowoczesny budynek o podwyższonym standardzie z widokiem na park Dolinka i rzekę Kumielę. Jego największą zaletą jest zielone otoczenie zrewitalizowanej Dolinki oraz bliskość centrum miasta. Każde z 76 mieszkań posiada loggię lub balkon. Budynek posiadał będzie dwupoziomową halę garażową, cichobieżne windy, a także przestronne, doświetlone klatki schodowe i korytarze wykończone w eleganckich i modnych odcieniach bieli i grafitu, z elementami w kolorystyce drewna i betonu. 
 

W SPRZEDAŻY POSIADAMY 7 OSTATNICH MIESZKAŃ O WIELKOŚCI OD 52 DO 67 M2, W TYM LOKALE, KTÓRYCH OKNA WYCHODZĄ BEZPOŚREDNIO NA PARK. 
 

Biuro sprzedaży mieszkań:

- na terenie inwestycji Osiedle Sadowa
- godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 9-17
- tel. 722 171 033 lub 727 011 611 

- www.RezydencjaDolinka.pl
- kontakt@RezydencjaDolinka.pl 
- polub nas i obserwuj na Facebooku – www.facebook.com/RezydencjaDolinka
 

 

Osiedle przy ul. ŁęczyckiejSzukasz swoich ciepłych i przytulnych "czterech kątów"? W ciszy, spokoju, przestrzeni zachęcającej do relaksu, a jednocześnie wśród nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i w ciekawym designie? Ta oferta jest dla Ciebie


Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego EKOBUD nie zwalnia tempa, właśnie ruszył kolejny, III etapem budowy osiedla przy ul. Łęczyckiej ! Powstają kolejne trzy budynki wielorodzinne.Osiedle położone jest w atrakcyjnej części miasta, dobrze skomunikowanej z pozostałymi dzielnicami. Bliskość terenów zielonych gwarantuje relaks na łonie natury.


Przewidywany termin ukończenia budowy oraz oddania do użytkowania to koniec II kwartału 2023r. Pod budynkami nr 1 i 2 znajdować się będzie podziemna hala garażowa, natomiast pod budynkiem nr 3 istnieje możliwość zakupu indywidualnego garażu W cenie mieszkania oferujemy Państwu piwnicę, położoną w podziemiu budynku, gdzie można zjechać windą.

 

Biuro sprzedaży:
ul. Łęczycka 16/42 (parter), Elbląg
Godziny otwarcia: Pn. - pt.: 07:00 - 15:00
Tel. 693-328-416
ekobudelblag@ekobud.ostroda.pl
 

 

Oboźna w Elblągu


Wykonawcą przedsięwzięcia jest renomowana Elbląska firma budowlana,, ELZAMBUD", gwarant wysokiej jakości, nowoczesnego, nieszablonowego wzornictwa, dopracowanego projektu wraz z zagospodarowaniem terenu inwestycji (np. Słoneczne Bielany, Grodzieńska, Moniuszki)

 

 • Termin oddania nieruchomości IIkwartał 2022r.
 • Budynek składa się tylko z 20-tu mieszkań.
 • Budynek został zaprojektowany przez renomowane biuro architektoniczne.
 • Myślą przewodnią inwestycji jest zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności mieszkań i otoczenia.
 • Przewidziano miejsce garażowe i parkingowe dla mieszkańców, zapewniono wygodę komunikacji, zastosowano nowoczesne materiały i aranżację.
 • Dodatkowym atutem jest usytuowanie budynku, które umożliwia dostęp do wielu punktów usługowych, komunikacji miejskiej i kontakt z przyrodą.

 

Biuro Sprzedaży:
Biuro Nieruchomości LEXNOVA
ul. Garbary 6
82-300 Elbląg
kom. 534 974 090
biuro@lexnova.pl
 

 

Osiedle Jarzębinowa


Osiedle Jarzębinowa to kameralna inwestycja obejmująca budowę trzech budynków mieszkalnych, powstająca na terenie dzielnicy domów jednorodzinnych – Dąbrowie. Każdy z budynków składać się będzie z dwóch odrębnych lokali mieszkalnych. Lokalizacja osiedla jest atrakcyjna zarówno ze względu na malowniczą okolicę, otoczoną przez lasy, a także wygodny i szybki dojazd do Elbląga.

 
CO WYRÓŻNIA NASZE OSIEDLE?
 

 • Domy są parterowe, co sprawia, że komunikacja pomiędzy pomieszczeniami jest bardzo wygodna.
 • Lokale są połączone garażami, dzięki czemu części mieszkalne są od siebie oddalone, co zapewnia komfort akustyczny.
 • Ściany wydzielające pomieszczenia są zaprojektowane jako działowe, co daje możliwość dostosowania układu pomieszczeń do indywidualnych wymagań właściciela.
 • Konstrukcja budynku zapewnia możliwość adaptacji poddasza – powierzchnia użytkowa domu po adaptacji może zwiększyć się do 216 m2.
 • Osiedle Jarzębinowa tworzą tylko 3 budynki (6 domów jednorodzinnych), a otoczenie w większości stanowią działki już zagospodarowane.
 • Pozostał do realizacji i sprzedaży jeden budynek 2-lokalowy!
   

Biuro sprzedaży
Lexnova nieruchomości
www.jarzebinowa.pl
Ul. Garbary 6
82-300 Elbląg
biuro@lexnova.pl
kom. 534-974-09
 

 

ul. Iwaszkiewicza Osiedle Fromborska III etap
II linia zabudowy

 


 

 • Do realizacji 3 domy jednorodzinne dwu lokalowe (bliźniak łączony ścianą garażu).
 • Powierzchnia użytkowa 107m2, + garaż 19,9m2
 • Powierzchnia liczona po podłogach 155m2.
 • Działki przynależne do lokalu ok. 760m2, z indywidualnym ogrodzeniem, bramą wjazdową oraz indywidualnym podjazdem ( w pierwszej linii zabudowy).
 • Gwarantowane niskie koszty eksploatacyjne dzięki zastosowaniu ogrzewania przez wysokowydajną pompę ciepła (dwa odwierty na lokal), oczyszczalnię ekologiczną.
 • Dobry dojazd z asfaltową drogą osiedlową, światłowodowe łącze telekomunikacyjne, miejska sieć, wodociągowa.
 • Domy bardzo ciepłe, murowane z dociepleniem 20 cm, kryte dachówką.


Biuro sprzedaży:
LEXNOVA nieruchomości
ul. Garbary 6
82-300 Elbląg
biuro@lexnova.pl
kom. 534 974 090
www.fromborska.pl
 

 

Bulvar


 

 • Stare Miasto ul. Studzienna oraz ul. Bednarska 
 • Mieszkania dwupoziomowe
 • Tarasy, balkony, loggie
 • Parter- lokale usługowe 
 • Podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie, pomieszczenia na rowery
 • Cichobieżne windy, pakiet Smart House 
 • Zielony taras, wysoki standard wykończenia części wspólnych, ciekawa architektura
 • Zakończenie budowy grudzień 2022roku.


BULVAR to niepowtarzalna inwestycja zabudowy mieszkalno-usługowej, zlokalizowana w najlepszej i najbardziej prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście w Elblągu 

BULVAR powstaje w otoczeniu ulicy Studziennej oraz ulicy Bednarskiej. Miejsce to zapewnia połączenie wygody życia w Centrum z atmosferą zacisza, urokliwych zakątków Starego Miasta. Za tą lokalizacją przemawiają przede wszystkim znikome odległości od największych atrakcji turystycznych, punktów handlowych czy gastronomicznych w Elblągu.

BULVAR to inwestycja polegająca na wybudowaniu budynku mieszkalno-usługowego, z lokalami mieszkalnymi na drugiej, trzeciej, czwartej oraz piątej kondygnacji obejmującymi łącznie 140 lokali mieszkalnych oraz częścią usługową na parterze (pierwszej kondygnacji) budynku obejmującą 13 lokali usługowych. Na poziomie -1 (w podziemiu budynku) znajdować się będzie hala garażowa z 73 miejscami postojowymi. Powierzchnie lokali mieszkalnych są bardzo zróżnicowane, od 25 m2 (tzw. mieszkania typu studio) nawet do  mieszkań dwupoziomowych o powierzchniach ok. 100m2.

BULVAR to wymarzone miejsce do zamieszkania, ale również świetna inwestycja.


Biuro sprzedaży BULVAR 
ul. Kumieli 2, Elbląg
Tel. 690 802 801
biuro@bulvar-elblag.pl
www.bulvar-elblag.pl


..........................Materiał promocyjny ..........................
Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.24362993240356