Poniedziałek, 15.07.2024, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Domysły elblążan się nie sprawdziły. W dawnej Gildii powstanie salon meblowy!

30.01.2018, 06:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Domysły elblążan się nie sprawdziły. W dawnej Gildii powstanie salon meblowy!
Fot. Ryszard Biel

Kolory zmyliły elblążan, którzy obstawiali, że w dawnej Gildii Kupców Żuławskich powstanie Intermarche. Okazuje się, że pod czarno-czerwoną kolorystyką nie kryje się sieć spożywcza, ale meblowy Black Red White.

Wybudowany w 1996 r. i liczący ponad 3 tys. m2 obiekt przy ul. Płk. Dąbka w ubiegłym roku zmienił właściciela, a podupadająca od kilku lat Gildia Kupców Żuławskich, przeszła do historii. W czerwcu 2017 r. rozpoczęła się modernizacja budynku, która objęła m.in. docieplenie ścian hali, wykonanie jej nowej elewacji, remont budynku administracyjnego oraz istniejącego parkingu. Obecnie prace znajdują się na finiszu, warto więc jeszcze raz postawić sobie pytanie: jaki sklep powstanie w odnowionym budynku? Nowy właściciel zapowiedział bowiem, że większą część hali zajmowanej dawniej przez boksy, zajmie sklep dużej sieci.

Domysłów na temat tego jaka to będzie sieć było wiele. Elblążanie podsuwali różne typy, głównie sklepy spożywcze. Mówiono między innymi o Biedronce i Tesco, najczęściej jednak przewijał się wśród nich supermarket spożywczy Intermarche. Okazuje się, że nie muszą to być typy trafione, a elblążan najwyraźniej zmyliła kolorystyka nowej elewacji budynku. Jak wynika z naszych informacji kolory czarny i czerwony w tym przypadku wcale nie oznaczają Intermarche, ale Black Red White. Możemy stwierdzić z pewnością, że w obiekcie przy Płk.Dąbka powstanie salon meblowy.

Mogę potwierdzić, że w tym obiekcie, rzeczywiście powstanie salon Black Red White. W tej chwili trwają tam ostatnie prace modernizacyjne. Otwarcie salonu, najszybciej planowane jest wiosną tego roku. Konkretnego terminu jeszcze nie mogę podać

- mówi przedstawiciel firmy BRW.

Black Red White ma już w Elblągu swój salon. Znajduje się on przy ul. Warszawskiej. Czy otwarcie nowej lokalizacji wiąże się z zamknięciem starej? Do tematu jeszcze wrócimy.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 42

%92.9 %7.1
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) Fot. Ryszard Biel


Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ Fox
  Wtorek, 30.01

  Prawidlowo!

 2. 2
  +17
  ~ ccr
  Wtorek, 30.01

  ekstra.... ten BRW na Warszawskiej to jakas kpina. Juz w Malborku BRW jest 5 razy wiekszy... a BRW ma bardzo ladne meble

 3. 3
  +8
  ~ buahahaha
  Wtorek, 30.01

  A w jednym z niszowych serwisów pisali o trampolinach ci to mają fantazję żenua

 4. 4
  +1
  ~ zxa
  Wtorek, 30.01

  ale dziejowa sprawa doprawdy, jakby to co najmniej sam Sting przyjechał na otwarcie, domysły, różne artykuły, a to tylko salon meblowy otwierają

 5. 5
  +14
  ~ rasowy oglądacz
  Wtorek, 30.01

  Dobra lokalizacja na tego typu sklep. Po drodze zawsze ktoś zajdzie, żeby chociaż popatrzyć, a jak popatrzy tp i co niektóry kupi ;)

 6. 6
  +11
  ~ enka
  Wtorek, 30.01

  Chyba, że coś się zmieniło na plus w produkcji BRW, bo kiedyś nawet za darmo nie chciałabym ich mebli. Nie zawsze to, co ładne z zewnątrz jest takim naprawdę. Nie każdy patrzy na szczegóły, a dla mnie ma to duże znaczenie w przypadku wszelkich produktów. Bo w sumie nie za sam wygląd się płaci, ale i za jakość.

 7. 7
  +13
  ~ wist
  Wtorek, 30.01

  Czy naprawdę chcemy by Elbląg był jedynie kojarzony z handlem spożywczym i meblowym? A nawet targów meblowych nie ma, bo odbywają się w Ostródzie. Jeśli tak dalej będzie się działo to w niedługim czasie przyjmie się powiedzenie ... Elbląg miasteczko niedaleko Ostródy. p. Wróblewski czy pan był choćby raz w Ostródzie i popatrzył jak działa burmistrz tego miasta?

 8. 8
  +14
  ~ elblązanka
  Wtorek, 30.01

  Wreszcie ktoś napisał konkrety a nie głupie ciągle domysły o spożywkach i trampolinach

 9. 9
  +4
  ~ jnj
  Wtorek, 30.01

  znowu jakies .......... zamiast marek, ktorych brakuje w Elblagu

 10. 10
  +20
  ~ Yuki
  Wtorek, 30.01

  Ci co pisali o trampolinach .To chyba snia o terenach po byłym basenie na Spacerowej.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.442831993103