Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Przebudowa dróg 503 i 504 – ruszył specjalny serwis o największych inwestycjach drogowych w Elblągu

01.12.2011, 10:21:23 Rozmiar tekstu: A A A
Przebudowa dróg 503 i 504 – ruszył specjalny serwis o największych inwestycjach drogowych w Elblągu

Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl wspólnie z firmą Eurovia Polska S.A., uruchomił specjalny serwis poświęcony przebudowie dróg wojewódzkich numer 503 i 504 w Elblągu. Na jednej z podstron INFO, nasi Czytelnicy znajdą aktualne informacje na temat utrudnień na drogach objętych modernizacją, fotoreportaże z placu budowy oraz informacje o bieżącym postępie prac.

Przebudowa, przebiegających przez miasto, odcinków dróg wojewódzkich numer 503 i 504 (w tym ulic Browarnej, Pocztowej, Rycerskiej, Robotniczej, 12 Lutego), to największa w ostatnich latach inwestycja drogowa w mieście. Jak ważna jest dla elblążan, chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Wystarczy tylko wspomnieć, że łączna wartość robót to blisko 120 mln zł. Generalnym wykonawcą obu inwestycji jest firma Eurovia Polska S.A., która w tym roku zakończyła m.in. budowę odcinka drogi ekspresowej z Elbląga do Pasłęka.

Przy współpracy z wykonawcą - firmąEurovia, na info.elblag.pl powstała specjalna podstrona dedykowana  przebudowie dróg 503 i 504. Tylko u nas znajdziecie aktualne informacje o utrudnieniach na ulicach objętych zakresem prac oraz bogaty serwis zdjęciowy z placu budowy. Na bieżąco śledzić będziemy dla was postęp robót, by w comiesięcznych raportach przedstawiać naszym czytelnikom co zostało już zrobione.

Już teraz zapraszamy do częstych odwiedzin serwisu poświęconego drogom 503 i 504 w Elblągu. Aby przejść na podstronę należy kliknąć w banner znajdujący w się w lewym pasku strony, pod ramką z kursami walut lub wpisać w przeglądarce adres inwestycje.info.elblag.pl

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 9

%66.7 %33.3


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ adam
  Czwartek, 01.12

  czy nie ma lepszych firm od eurovii? przeciez ci partacze beda budowac w nieskonczonosc nie przestrzegajac zadnych terminow

 2. 2
  --2
  ~ ewa
  Czwartek, 01.12

  Partaczem jesteś TY baranie siedzący i pier.......w stołek przed komputerem

 3. 3
  +8
  ~ kary
  Czwartek, 01.12

  Bardzo fajna podstronka wreszcie ktoś o czymś takim pomyślał.Gratulacje

 4. 4
  +4
  ~ jmaniek
  Czwartek, 01.12

  ale macie problem,nie ma co narzekać coś się robi w naszym mieście,powinniśmy być zadowoleni a nie jakieś pretensje jaka firma robi,ważne jest nie narzekać trochę optymizmu

 5. 5
  +4
  ~ warto
  Czwartek, 01.12

  Jak się nie podoba budowanie to łopaty w łapy i do roboty marudy.NARESZCIE zaczęło coś się zmieniać z tymi wąskimi ulicami miasta,jeszcze jak by były budowane przejścia podziemne dla pieszych to by była ulga dla kierowców.

 6. 6
  0
  ~ brawobrawo
  Czwartek, 01.12

  brawo

 7. 7
  0
  ~ anonim
  Sobota, 03.12

  Nie wygląda to na modernizację lecz na łatanie dziur na większą skalę jak to wykonano na Mazurskiej .Nie wykonano chodników ,nie podnisiono krawężników.To samo widać na Rycerskiej .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1534719467163