Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

JAKA SZKOŁA PO WAKACJACH?

27.08.2020, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
JAKA SZKOŁA PO WAKACJACH?

Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, pomimo trwającej pandemii prowadzi nabór na nowy rok szkolny 2020/2021.

Szkoła z 70-letnią tradycją przygotowała bogatą ofertę edukacyjną nie tylko dla młodzieży, ale również dorosłych bez ograniczeń wiekowych. Każdy tu może znaleźć dziedzinę, w której chce się kształcić i doskonalić. 

„Elbląski Medyk” daje możliwość bezpłatnego zdobycia zawodu nie tylko osobom po szkole średniej, ale również osobom pełnoletnim z wykształceniem podstawowym czy zawodowym w trybie dziennym, wieczorowym czy zaocznym. Prowadzimy też ciekawą formę kształcenia - kwalifikacyjne kursy zawodowe, dające pełne kwalifikacje do pracy w wybranych zawodach np.  kosmetyczki, florysty, opiekunki środowiskowej czy opiekuna medycznego po 9 miesiącach nauki bez konieczności posiadania wykształcenia średniego.

W ciągu 1 roku można u Nas zdobyć zawód: Opiekuna Medycznego, Technika Sterylizacji Medycznej, Florysty czy Asystentki Stomatologicznej, które są poszukiwane na rynku pracy.


Nieco dłużej, tylko 2 lata trwa nauka na kierunkach: Higienistka Stomatologiczna, Terapeuta Zajęciowy, Opiekunka Dziecięca, Technik Masażysta, Technik Usług Kosmetycznych.


Dużym zainteresowaniem cieszą się 2,5 letnie kierunki: Technik Elektroradiolog i ponownie przywrócony Technik Farmaceutyczny. Zawody, o których mowa są bardzo atrakcyjne na współczesnym rynku pracy, z dużym prawdopodobieństwem zatrudnienia nie tylko w Polsce. Pracodawca może liczyć na profesjonalne i rzetelne przygotowanie zawodowe naszych słuchaczy. 

Kształcenie w Elbląskim Medyku odbywa się w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej, w profesjonalnie wyposażonych pracowniach, dzięki czemu zdawalność państwowych egzaminów zawodowych w naszej szkole jest jedną z najwyższych w kraju.

W dobie pandemii,  pomimo wyjątkowych warunków  zdalnego nauczania 100% absolwentów naszej szkoły przystąpiło do egzaminów zawodowych. 

Zawsze jest czas na zdobywanie wiedzy, zmianę czegoś w swoim dotychczasowym życiu. 
Nie czekaj na ostatnią chwilę. Zapisz się już dziś. Zastanawiasz się nad wyborem konkretnego zawodu? Zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapisy drogą elektroniczną lub osobiście w sekretariacie szkoły. Więcej informacji na stronie: www.medyk-elblag.pl; tel. 552336319; e-mail: studium@medyk-elblag.pl; Facebook: medykelblag

Czekamy właśnie na Ciebie.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.24171710014343