Wtorek, 16.07.2019, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Szkoła Podstawowa nr19 ma nowego dyrektora

31.01.2019, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Szkoła Podstawowa nr19 ma nowego dyrektora
fot. UM w Elblągu ( zdjęcia przesłane)

Prezydent Wróblewski odwołał Edwarda Pietrulewicza ze stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej nr 19, powierzając tymczasowo to stanowisko (na 10 miesięcy) dotychczasowej wicedyrektor szkoły, Pani Ewelinie Bagdziun.

 

Jak zapowiadał wcześniej prezydent, na stanowisko dyrektora SP19 zostanie ogłoszony konkurs. Wręczenie powołań odbyło się w Urzędzie Miejskim


 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 31.01

  I tak będą się powoływać i odwoływać a dziur w nawierzchniach ulic panie Wróblewski coraz więcej. Proszę redakcję info.elblag zajmijcie się tym!!

 2. 2
  +10
  Redakcja
  Czwartek, 31.01

  Szanowny internauto. Proszę przesłać na naszą skrzynkę redakcyjną informację o lokalizacji takich niebezpiecznych miejsc

 3. 3
  +12
  ~ kolo
  Czwartek, 31.01

  Tymczasowa? Czy włodarz po 10 miesiącach nie zastosuje znanego manewru, jak w przypadku MOSiR i SP 11?

 4. 4
  +9
  ~ sympatyk_kolo
  Czwartek, 31.01

  kolo, masz racje, powierzenie przejdzie w 5 lat urzędowania, bez konkursu, po cichu, nie będzie żadnej informacji na internecie. Znamy to dobrze, w Elblągu

 5. 5
  +1
  ~ Przeczkolak
  Czwartek, 31.01

  Jeszcze Panie Prezydencie zmienił bym dykektorke przeczkola nr 23. Kobieta dawno powinna odejść dać młodym szansę. Dyrektorka wogole nie potrafi kierować placówka. Brak kompetencji lub się już wypaliły!!!!

 6. 6
  +2
  ~ czytelnik
  Czwartek, 31.01

  Panie Wróblewski wstyd ,że przekazujecie do redakcji tak kiepskiej jakości zdjęcia . Jak tak można nie dbać o wizerunek gości na zdjęciach. To ,że pan wygląda kiepsko na foto to świadczy o braku szacunku do pana tych co te zdjęcia robią ale inne osoby prezentowane na zdjęciach należy pokazywać w normalnej jakości.

 7. 7
  +1
  ~ 100% elblążanin
  Czwartek, 31.01

  Do Kolo Zgodnie z przepisami -powierzenie stosuje się w przypadku Do wiadomości Kolo ......."zastosuje znany manewr"..... Powierzenie zgodnie z przepisami może być stosowane tylko w dwóch przypadkach: 1. kontynuacja bycia dyrektorem i 2. nie rozstrzygnięty konkurs na dyrektora. W poniższym przypadku jak widać musi być konkurs. Zachęcam do zdobycia wiedzy- później krytykowania. Pozdrawiam.

 8. 8
  0
  ~ z zawodu dyrektor
  Piątek, 01.02

  Ładna pani;)

 9. 9
  +1
  ~ on powtarza
  Piątek, 01.02

  Musi być Pani gotowa na powrót edka za 10 miesięcy. Myk ten sam co 4 lata temu. Chyba, że wskoczy do "18" na podwójnego słupa. Kto raz spróbował słupa, ten edek jest.

 10. 10
  0
  ~ sympatyk~100%elblążanin
  Piątek, 01.02

  do 100%elblążanin - masz rację w tym co piszesz, ale nic nie wspomniałeś o fakcie powierzenia na 5 lat, czyli pełna kadencja bez konkursu. Co na to prawo? Widzę, że się na nim znasz, to proszę o komentarz.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.