Sobota, 24.08.2019, Imieniny: Bartlomiej, Jerzy, Bartosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Jak z egzaminem z matematyki poradzili sobie uczniowie Gimnazjum nr 9?

19.04.2018, 18:05:45 Rozmiar tekstu: A A A
Jak z egzaminem z matematyki poradzili sobie uczniowie Gimnazjum nr 9?
Fot. Ryszard Biel

Na wypełnienie arkusza egzaminacyjnego z matematyki trzecioklasiści mieli 90 minut. Czy sprawił on trudność uczniom Gimnazjum nr 9?


Egzaminy gimnaznalne rozpoczęły się wczoraj. Każda część egzaminu przeprowadzana jest innego dnia. Dziś gimnazjaliści zmierzyli się m.in. z egzaminem z matematyki.

Jak poszło trzecioklasistom na egzaminie? - Poszło dobrze. Niektóre zadania otwarte były trudne. Nie stresowałam się aż tak bardzo, ale czułam, że to właśnie matematyka będzie tym najtrudniejszym przedmiotem dla mnie – odpowiedziała Nikola, uczennica klasy sportowej.

Nie ukrywam tego, ale trochę bałam się egzaminu. Największą trudność sprawiły mi obliczenia. Oprócz chodzenia na lekcje, aby przygotować się do testu, uczęszczałam także na dodatkowe zajęcia z matematyki, by lepiej wypaść i mieć zadowalające wyniki

– mówiła Marta Budzińska, uczennica klasy mundurowej.

Wśród trzecioklasistów znaleźli się tacy, którzy z matematyką są za pan brat i dla nich ten sprawdzian wiedzy nie był wcale stresujący.


Ogółem arkusz z matematyki był w miarę prosty, choć niektóre zadania otwarte były dość skomplikowane. Nie stresowałam się tym testem, ponieważ, mimo że dużo osób mówiło, że test może okazać się trudny, to dla mnie był prosty. Podeszłam do tego egzaminu spokojnie i bezstresowo.

– oceniła Zuzanna, uczennica klasy matematyczno-fizycznej.


- Dla mnie zadania zamknięte były proste, ale otwarte już nieco trudniejsze. Nie przepadam za matematyką, a więc starałam się podejść do egzaminu spokojnie. Wystarczyło mi słuchanie na lekcjach i rozwiązywanie zadań, aby czuć się przygotowaną do egzaminu – komentowała Amanda, uczennica klasy matematyczno-fizycznej.


Już jutro uczniowie zmierzą się z językiem obcym. Życzymy powodzenia!

 

 

 

 

Justyna Grzesiowska

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Gimnazjum Browarna egzamin ( zdjęć 32 )
Dodano: 2018-04-19 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ jarrow
  Sobota, 21.04

  "Jak poszło trzecioklasistom na egzaminie? - Poszło dobrze." Potem w google "praca w Lidlu", "Czy bez matury można być.....", "Znane osoby bez matury", "Ile na zmywaku się zarabia w Angli?"

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.