Wtorek, 21.08.2018, Imieniny: Joanna, Kazimiera, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii OŚWIATA

Festyn rodzinny w SP nr 14

08.06.2016, 14:17:44 Rozmiar tekstu: A A A
Festyn rodzinny w SP nr 14
fot. nadesłane

W czwartek, 2 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i nauczycieli.

Imprezę uroczyście otworzyła p. dyrektor K. Pierzyńska- Czujwid. Wśród atrakcji tegorocznego festynu można wyliczyć: dyktando dla uczniów, rodziców i nauczycieli, mecz piłki nożnej- Policja kontra Straż Pożarna, mecz piłki siatkowej- absolwenci kontra rodzice, konkurs karaoke,  malowanie twarzy, gry, zabawy, zagadki i rebusy oraz pokaz tańców w wykonaniu uczniów „czternastki”.

Działająca kawiarenka z fantastycznymi ciastami, przygotowanymi na tę okazję przez rodziców, zadowoliła podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Amatorzy słodkości mogli delektować się również pysznymi goframi i smakiem waty cukrowej. Były też tradycyjne kiełbaski z grilla.

Na festynie nie zabrakło akcentu związanego z realizacją przez Szkołę Podstawową nr 14 dwóch projektów Erasmus+: „Mobilność kadry edukacji szkolnej” oraz ,,Safe School”. W ramach tych projektów przygotowana została wystawa ,,Poznaj Wielką Brytanię” oraz ,,Miasteczko ruchu drogowego”, w którym dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności bezpiecznego poruszania się po drogach na rowerze.

Dopisało to, co najważniejsze: pogoda i dobre humory licznie przybyłych gości. Do zobaczenia w przyszłym roku.
 

organizatorzy festynu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.