Wtorek, 25.02.2020, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii TEATR

Podwójne zaproszenie na „Kolację dla głupca”

02.02.2010, 00:49:08 Rozmiar tekstu: A A A
Podwójne zaproszenie na „Kolację dla głupca”

- "Kolacja dla głupca" - to wyjątkowo szlachetna komedia Francisa Vebera w reżyserii Ewy Marcinkówny. To przebój teatralny wielu europejskich scen. Żywe dialogi, zaskakujące pointy, współczesna scenografia i gwarancja kunsztownej gry aktorskiej, szczególnie Lesława Ostaszkiewicza (Pierre) i Mirosława Siedlera (Francis). - pisze Tomasz Walczak, rzecznik prasowy Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.

Jak pisze Tomasz Walczak,  elbląski spektakl "Kolacji dla głupca" prezentowany był z ogromnym sukcesem publiczności w Londynie (Wielka Brytania) oraz w Tarnopolu (Ukraina), a także podczas III Warmińsko-Mazurskich Spotkań z Teatrem... na Wodzie. Kto jeszcze nie widział, powinien koniecznie wybrać się do Teatru w najbliższy weekend. "Kolacja dla głupca" to zabawna i inteligentna komedia. Pomimo komplikacji akcji i personalnych pomyłek sztuka w niczym nie przypomina farsy. Pozostaje komedią w najlepszym stylu, będącą także satyrą na współczesną klasę średnią. Atrakcyjna fabuła, dowcipne dialogi, wyraziście zarysowane i zróżnicowane postaci, a do tego duży dystans do materii samego dramatu dają w rezultacie sztukę, która ma szansę spodobać się nawet wymagającym widzom.

Kolacja dla głupca – 6 lutego – godz. 19:00 – Duża Scena
Kolacja dla głupca – 7 lutego – godz. 17:00 – Duża Scena

Dla czytelników info.elblag.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na ten spektakl (na 7 lutego o godz. 17.00) . Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie: W którym roku w Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbyła się premiera „Kolacji dla głupca”? Odpowiedzi należy przesyłać do  4 lutego na adres:konkurs@info.elblag.pl"> konkurs@info.elblag.pl W treści oprócz odpowiedzi proszę wpisać imię i nazwisko. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą e-mailową. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gratulujemy! Podwójne zaproszenie na spektakl "Kolacja dla głupca" wygrała Aldona Gryniewicz. Potwierdzenie wysłaliśmy meilem.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.