Sobota, 20.07.2024, Imieniny: Czeslaw, Hieronim, Fryderyk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Baltic Cup już za kilka dni - wygraj bilety!

04.10.2022, 12:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Baltic Cup już za kilka dni - wygraj bilety!

Kilka dni zostało do wielkich tanecznych wydarzeń – Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup oraz Mistrzostw Świata Par Standardowych u-21. Piękno tańców standardowych, gorące latynoamerykańskie rytmy oraz popisowe występy mistrzów – Elbląg po raz kolejny stanie się stolicą tańca. 

 

22. edycja MFT „Baltic Cup” oraz Mistrzostwa Świata Par Standardowych u-21 zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Tradycją turnieju jest, że podczas sobotnich i niedzielnych finałów publiczności prezentują się najlepsi z najlepszych tancerzy. Prestiż imprezy podnoszą sędziowie, którzy w swojej karierze zawodowej byli mistrzami Polski, Europy i świata. Imprezę prowadzi niezmiennie od lat Danuta Niemczynowicz-Przekop, dzięki której MFT „Baltic Cup” ma swój niepowtarzalny klimat.

 

W turniejowych zmaganiach wystąpią także elblążanie.


 

Większość par trenujących na co dzień w Elbląskim Klubie Tańca „Jantar” zatańczy podczas MFT „Baltic Cup”. Filozofią naszego klubu jest rywalizowanie z najlepszymi. Wszystko po to, by podnosić swój poziom taneczny

 

– mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.

 

Miłośnikom tańca nie trzeba przypominać, że MFT „Baltic Cup” to prestiżowy festiwal i największa tego typu impreza w rejonie Morza Bałtyckiego. Niezdecydowanym podpowiadamy, że sportowych emocji podczas tej imprezy nie zabraknie. Owacje na stojąco dla najlepszych, łzy wzruszenia tancerzy, których setki godzin ćwiczeń zostały docenione przez jurorów. Rozstrzygnięcie, która z par zdobędzie tytuł Mistrzów Świata Par Standardowych u-21 – wszystko to podczas tanecznego święta, które odbędzie się w dniach 7-9 października w Elblągu. 

 

Zapraszamy do zakupu biletów. Bilety można nabyć:
• online -> https://bilet.swiatowid.elblag.pl
• w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
• w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń na "Baltic Cup" (na sobotę) wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko. W tytule wpisz "Baltic Cup". Zgłoszenia przyjmujemy do 6.10., do godziny 15:00. W treści e-maila należy podać swoje imię, nazwisko. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą telefoniczną. O zwycięstwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Maciuś
  Środa, 05.10

  Witam- znowu pieniądze wywalone w błoto 38 osób na widowni, czy ktoś tego człowieka odetnie od kasy mówię- tu o Antku-który bryluje między swoimi znajomymi-wielki tańcor z Markus.

 2. 2
  0
  ~ kasztan
  Czwartek, 06.10

  Podać imię i nazwisko, a zwycięzca powiadomiony będzie drogą telefoniczną. INFO nie róbcie z ludzi idiotów, skoro nr telefonu nie był wymagany.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0299308300018