Sobota, 24.08.2019, Imieniny: Bartlomiej, Jerzy, Bartosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

KONKURS WALENTYNKOWY

09.02.2005, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
KONKURS WALENTYNKOWY

Dzień Św. Walentego – popularnie nazywany Walentynami dla wielu z nas będzie dniem normalnym. W tym miejscu nasza redakcja chciałaby wszystkim Państwu życzyć, aby to nie był dla Państwa dzień normalny. Zatrzymajmy się na chwilę – rozglądnijmy się wokół siebie. Niech w ten jeden dzień roku, w każdym z nas odezwie się serce.

Zapraszamy do udziału w konkursach przygotowanych specjalnie z tej okazji. Być może wygrana umili Państwu ten szczególny dzień.

 • Aby wygrać sobotnio - niedzielny pobyt w Hotelu GROMADA dla dwóch osób, należy odpowiedzieć na pytanie: jak brzmiała poprzednia nazwa hotelu?
  - podpowiedzi prosimy szukać na stronie http://www.gromada.elblag.pl
 • Aby wygrać bon o wartości 50 zł, który będzie można zrealizować w pubie KLEPSYDRA należy odpowiedzieć na pytanie: jak brzmiała nazwa dawnego pubu na miejscu którego powstała Klepsydra?
 • Aby wygrać bon o wartości 50 zł, który będzie można zrealizować w restauracji Statek ADMIRAŁ, należy odpowiedzieć na pytanie: jak brzmi nazwa letniego ogródka, który powstaje w okresie letnim na elbląskim bulwarze?
 • Aby wygrać wspaniałą kolację przy lampce wina w RESTAURACJA & GRILL FIGARO należy odpowiedzieć na pytanie: w którym roku został odrestaurowany budynek restauracji – podpowiedzi prosimy szukać na stronie http://www.figarogrill.pl
 • Aby wygrać kolację w PIZZERI STRZECHA należy ułożyć rymowankę, w które wystąpią słowa: miłość i strzecha – dla przykładu: …pod strzechą znalazły się jej oczy – subtelna miłość wkrótce w serce wkroczy… Nagroda do wykorzystania od 15.02.2005 roku.

Odpowiedzi prosimy wysyłać do 13 lutego 2005 roku do godziny 12:00. Na każdy konkurs należy przesłać osobny e-mail z odpowiedzią. Losowanie oraz odbiór bonów walentynkowych odbędzie się 14 lutego 2005 roku.

adres e-mail redakcja@info.elblag.pl">redakcja@info.elblag.pl

Odbiór nagród w lokalach za pośrednictwem bonu walentynkowego, który w razie wygranej trzeba będzie odebrać w siedzibie redakcji: Świat Dziecka, ul. 12 Lutego 25 (I piętro).


Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ dorka
  Poniedziałek, 14.02

  Droga Redakcjo!!! O której godzinie będzie losowanie nagród??

 2. 2
  0
  ~ anonim
  Poniedziałek, 14.02

  no to lece po nagrodę :))

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.