Sobota, 20.04.2024, Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2023

Czas na dobrą zabawę! Studniówka Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu (zobacz zdjęcia)

21.01.2023, 00:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Czas na dobrą zabawę! Studniówka Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu (zobacz zdjęcia)
Fot. Paweł Friedrich

Za ponad sto dni tegoroczni maturzyści zmierzą się z jednym z najważniejszych egzaminów w życiu. Teraz jednak nie czas na stres i powtórki, ale dobrą zabawę do białego rana. Dziś (20 stycznia) swoją studniówkę mają uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu. Zobacz zdjęcia z imprezy. 

 

Przed nami kolejny weekend pod znakiem studniówek. W piątek, 20 stycznia, maturzyści z Zespołu Szkół Technicznych bawili się na sali w Nowej Holandii, pod Elblągiem. 

 

Czuję ogromną radość, że mogę spędzić ten wyjątkowy wieczór z wami. Dzisiejsza uroczystość uświadamia nam wszystkim, że już za sto cztery dni staniecie przed najważniejszy w waszym życiu egzaminami, pozwolą one wam przekroczyć symboliczny prób dojrzałości

- przywitała maturzystów Aleksandra Kuczmarska, wicedyrektor ZST w Elblągu.

 

Zgodnie z tradycją, bal rozpoczął się polonezem zatańczonym. Chwilę wcześniej słowa do uczestników studniówki skierowała wicedyrektor szkoły, zastępując tym samym dyrektor ZST Hannę Mierzejewską, która z powodu choroby nie mogła wziąć udział w wydarzeniu. 

 

Tak niedawno przekraczaliście próg naszej szkoły, przeżywaliście w jej murach swoją pierwszą miłość, spotkaliście przyjaciół, być może nawet na całe życie. Poznaliście profesorów, którzy stali się dla was autorytetem. Jako nauczyciele zawsze staraliśmy się być blisko was, prostować wasze ścieżki, cierpliwie tłumaczyć, w jaki sposób szukać prawdy i swojego miejsca w życiu. (...). Szczególne podziękowania należą się waszym rodzicom, którzy pozostaną na zawsze, waszymi pierwszymi nauczycielami i wychowawcami, to również dzięki nim dotarliście tak daleko i osiągnęliście tak wiele. Dziś patrzą na was z dumą rozpierającą im serca i ze smutkiem, ponieważ wiedzą, że już za chwilę opuścicie rodzinne gniazdo, aby realizować swoje życiowe plany. Wspaniali maturzyści życzę wam jak najlepszych wyników z egzaminów maturalnych, które otworzą wam drogę na wymarzone uczelnie, niech wasze życiowe wybory będą dla was spełnieniem pasji, niech przyniosą wam szczęście i stabilizację. Mam nadzieję, że nasza szkoła zawsze pozostanie  w waszej pamięci i sercach

- podkreśliła Aleksandra Kuczmarska.


W tym ważnym dla tegorocznych maturzystów balu udział wzięli uczniowie trzech ostatnich klas Zespołu Szkół Technicznych z osobami towarzyszącymi. Nie zabrakło również nauczycieli i rodzice, na których ręce ze strony uczniów popłynęły podziękowania. 

 

Przypominamy, że w tym roku info.elblag.pl powraca z Plebiscytem na Najpiękniejszą Parę Studniówki! Podczas studniówki ZST Elblągu wyłoniliśmy 10 najbardziej wyróżniających się par, które będą walczyły o tytuł Najpiękniejszej Pary danej Studniówki.


Galerię zdjęć TOP 10 par ze studniówki ZST w Elblągu zaprezentujemy na stronie info.elblag.pl 23 stycznia. 


Zadaniem internautów będzie wybranie spośród przedstawionej dziesiątki pary, której wręczymy nagrody. Głosy na najlepiej prezentującą się parę będzie można oddawać za pośrednictwem Facebook-a. Głosowanie na Najpiękniejszą Parę ZST potrwa do 30 stycznia.


Oprócz tytułu Najpiękniejszej Pary danej Studniówki na zwycięzców czekają nagrody:

- voucher na kwotę 100 zł do restauracji Amore Mio Pizza&Grill - tel. 796 767 400

- strzyżenie i pielęgnacja włosów dla niej i dla niego w Atelier Fryzjerskim Marty Babij - tel. 735 000 965

- indywidualny trening dla niej i dla niego z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394

- karnet miesięczny - Latino w parach w Centrum Tańca Cadmans - tel. 510 129 144

- dodatkowo zwyciężczyni otrzyma przedłużenie paznokci (żel na tipsie) w New Look - Strefa Piękna – tel. 609 506 062

 

 

 

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Czas na dobrą zabawę! Studniówka Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu ( zdjęć 80 )
Dodano: 2023-01-21 | Fot. Paweł Friedrich
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2795250415802