Piątek, 16.04.2021, Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

Skatepark na ostatniej prostej - zobacz zdjęcia

22.05.2013, 14:21:03 Rozmiar tekstu: A A A
Skatepark na ostatniej prostej - zobacz zdjęcia
fot. nadesłane

Budowa skateparku zakończyła się w zeszłym tygodniu, a dziś rozpoczął się odbiór techniczny obiektu. Po pierwszych oględzinach wiadomo, że nie ma zastrzeżeń do robót betonowych.

Jednak w związku z intensywnymi opadami w ostatnich dniach, pracy wymaga jeszcze otoczenie skateparku, gdzie w tej chwili stoi woda. Kiedy tylko zakończą się prace porządkowe i czynności odbioru - Miasto zbierze opinie m.in. od Sanepidu i Straży Pożarnej dotyczące możliwości użytkowania obiektu. Po dokonaniu tych formalności ostateczną decyzję o dopuszczeniu skateparku do użytkowania podejmie Nadzór Budowlany. Powinno to nastąpić na
początku czerwca.

Przypominamy ze względów bezpieczeństwa, że w chwili obecnej obiekt jest jeszcze zamknięty dla użytkowników!

 

UM Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 7

%42.9 %57.1
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 6 )


Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ GIMBAZA
  Środa, 22.05

  Zamknięty ? :D Dziwnie bo ja już widziałem gimbów po ***alaj*cych na Bmx"ach XDD

 2. 2
  +2
  ~ kokol
  Środa, 22.05

  ale nadchodzi lato a pływać dalej nie ma gdzie w tym mieście

 3. 3
  0
  ~ Zainteresowana
  Środa, 22.05

  Ciekawe kiedy naprawią szkody wokół terenu. Rozjeżdżona trawa, koleiny po ciężkim sprzęcie, nie wspominając o połamanych gałęziach drzew

 4. 4
  --3
  ~ inc
  Środa, 22.05

  kokol///może wanna/ zainteresowana/// czy ty jesteś z grupy referendalnej albo innego kosmosu?skoro koncza to niech koncza a potem zapewne wg umowu doprowadza teren do stanu pierwotnrgo czy ty zamykasz drzwi za sobą zanim wyjdziesz?

 5. 5
  +5
  ~ rodzice pytają
  Środa, 22.05

  Świetnie .A kiedy budowa miasteczka rowerowego dla dzieci .Moim zdaniem powinno być zbudowane obok na tym samym placu co skatepark.Na ul.Browarnej na tym placu powinien być zbudowany plac zabaw dla dzieci bo nie mają gdzie sie bawić i siedzą koło budynków gdzie parkują samochody.Dorośli tego nie rozumieją!!!!!!!!!

 6. 6
  0
  ~ administratorja
  Środa, 22.05

  może ktoś chetny ? aftermarket.pl/domena/skatepark.elblag.pl?nostat=1

 7. 7
  +7
  ~ i nie rzebym się czepiał
  Środa, 22.05

  Urzędnicy wyglądają jakby się znali na skate parkach :) :) :). Myślę, że firma która to robiła na pewno nie zrobiła fuszerki, ponieważ firm specjalizujących się w takich budowlach jest nie wiele , i fuszerka mogła by ich wiele kosztować. (wyeliminowanie z rynku) Poza tym ,chciałem nadmienić, iż trawa odrośnie i dookoła będzie pięknie, tylko trzeba chwilę poczekać ( jak remontujecie mieszkanie też później sprzątacie) Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą . Powinniśmy się cieszyć, że młodzież nie będzie okupowała już miejsc nie nadających się do tego typu sportów , a przyjdzie - przyjedzie - do skate parku. Super sprawa. Piszę ten komentarz w celu obudzenia myślenia u przynajmniej części malkontentów, których to jedynym celem w życiu jest narzekanie i pisanie negatywnych komentarzy.!!!

 8. 8
  +5
  ~ xXx
  Środa, 22.05

  Graficiarze zróbcie jakieś fajną sztukę na tych szarych odlewach bo aż smutno to wygląda. Oczywiście mówię do tych z talentem, a nie pseudo artystów

 9. 9
  +2
  ~ ja
  Środa, 22.05

  Do ~ inc Przejdź się i zobacz jakie koleiny są od strony Żeromskiego, fakt zarośnięte trawą. Podejrzewam że nawet nie ruszą tego bo to już za ogrodzeniem. Zapadniętą asfaltową alejkę też naprawią? Poprzedni nawet nie ruszyli jak się zapadła pod sprzętem jak Mickiewicza robili.

 10. 10
  +1
  ~ ft
  Środa, 22.05

  jak zwykle w Elblągu buduje się rzeczy małe, czemu nikt nie pomyśli o wybudowaniu skateparku większego

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6673469543457