Środa, 14.04.2021, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii

Groźna kolizja w Komorowie Żuławskim. Policja apeluje o ostrożność

27.01.2021, 13:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
Groźna kolizja w Komorowie Żuławskim. Policja apeluje o ostrożność
fot.elblag.policja.gov.pl

W Komorowie Żuławskim pod Elblagiem doszło do groźnej kolizji. Zderzyły się 3 samochody. Były utrudnienia w ruchu. Na obserwację do szpitala trafiła 7-letnia dziewczynka. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

 

Zdarzenie miało miejsce około godziny 8.00 na drodze powiatowej w miejscowości Komorowo Żuławskie („stara siódemka"). Wstępne ustalenia wskazują, że 35-letnia kobieta kierująca lexusem nie dostosowała prędkości do warunków drogowych i jechała za szybko. Nie wyhamowała na drodze podporządkowanej i wjechała na „starą siódemkę". Tam zderzyła się z fordem rangerem, którym kierował 34-letni mężczyzna oraz z busem kierowanym przez 34-latka (ford i mercedes jechały w przeciwnych kierunkach).

Mercedes przeznaczony do przewozu osób miał na pokładzie dwoje dzieci. 7-letnia dziewczynka trafiła na obserwację do szpitala. 10-letni chłopiec nie wymagał hospitalizacji. Inni uczestnicy również nie odnieśli obrażeń. Przez półtorej godziny były utrudnienia na drodze. Kierującej lexusem zatrzymano prawo jazdy. Dochodzenie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ pan_jan
  Środa, 27.01

  Toć to wsiobus nr 52. Busik komunikacji gminnej, który wozi dzieci do szkół i mieszkańców gminy do miasta. Dobrze że bez ofiar. I uważać na przyszłość.

 2. 2
  0
  ~ xxx
  Środa, 27.01

  Co z tego że ty będziesz uważał jak znajdzie się taki/taka co ma gdzieś bezpieczeństwo i warunki na drodze i wpakuje się w ciebie

 3. 3
  +1
  ~ Tomasz 85
  Środa, 27.01

  Za co zatrzymano kobiecie prawko?? Za to, że zarządca drogi nie utrzymuje owej drogi w stanie nadającym się do użytku?? Najlepiej obwinić kierowcę i prędkość.

 4. 4
  0
  ~ Zielonka
  Piątek, 29.01

  Tomasz85 a co to zarządca za kierowcę jedzie i odpowiada jak się zachowana drodze przy ciężkich warunkach czy jak?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3022248744965