do inteligentnego inaczej pisowca skrzyżowanego z konfederatem pod nazwą ~ Do emeryta i emeryta 2 - Jak nie umiecie czytać ze zrozumieniem to czytajcie kilka razy , a potem wpis .
No i wszystko jasne, czemu tak się ślimaczą – termin mają aż do października! Firma dostała 7 miesięcy, więc po co mają się spinać i robić na dwie zmiany? Dla nich im dłużej to trwa, tym mniejsze koszty ludzi i sprzętu na raz. Tylko dlaczego miasto tak fatalnie konstruuje umowy? Przecież urzędnicy powinni zapisać tam system premiowy – kończycie miesiąc szybciej, dostajecie bonus. Każdy dzień tego paraliżu to gigantyczne straty dla pasażerów, kierowców i lokalnych biznesów przy 1 Maja. Miasto woli jednak oszczędzać na premiach dla wykonawcy, fundując mieszkańcom pół roku stania w korkach. Kompletny brak wyobraźni.
Nic nie likwidować tylko rozbudowywać. Można by było pociągnąć linię tramwajową przez Armii Krajowej najlepiej jeszcze mostem na zawodzie i powrót mostem unijnym ale ten drugi to niestety jest wadliwy babol autorstwa ograniczonych wizjonerów jak wicia cwierkowski.
Niestety z tym lokalnym biznesem przy 1 maja to prawda,prostym przykładem jest tu sklep spożywczy Vabank- z ulicy Giermków trzeba się mocno napocić I tęgo główkować,jak do niego dotrzeć.To jest chore,aby tak bezmyślnie zablokować dojście na drugą stronę ulicy 1 maja.Niedość że życie tej centralnej niegdyś ulicy zamarło,to jeszcze dobija się resztki usług I handlu,czy ktoś tu myśli? Wątpię.
do inteligentnego inaczej pisowca skrzyżowanego z konfederatem pod nazwą ~ Do emeryta i emeryta 2 - Jak nie umiecie czytać ze zrozumieniem to czytajcie kilka razy , a potem wpis .
No i wszystko jasne, czemu tak się ślimaczą – termin mają aż do października! Firma dostała 7 miesięcy, więc po co mają się spinać i robić na dwie zmiany? Dla nich im dłużej to trwa, tym mniejsze koszty ludzi i sprzętu na raz. Tylko dlaczego miasto tak fatalnie konstruuje umowy? Przecież urzędnicy powinni zapisać tam system premiowy – kończycie miesiąc szybciej, dostajecie bonus. Każdy dzień tego paraliżu to gigantyczne straty dla pasażerów, kierowców i lokalnych biznesów przy 1 Maja. Miasto woli jednak oszczędzać na premiach dla wykonawcy, fundując mieszkańcom pół roku stania w korkach. Kompletny brak wyobraźni.
Nic nie likwidować tylko rozbudowywać. Można by było pociągnąć linię tramwajową przez Armii Krajowej najlepiej jeszcze mostem na zawodzie i powrót mostem unijnym ale ten drugi to niestety jest wadliwy babol autorstwa ograniczonych wizjonerów jak wicia cwierkowski.
Niestety z tym lokalnym biznesem przy 1 maja to prawda,prostym przykładem jest tu sklep spożywczy Vabank- z ulicy Giermków trzeba się mocno napocić I tęgo główkować,jak do niego dotrzeć.To jest chore,aby tak bezmyślnie zablokować dojście na drugą stronę ulicy 1 maja.Niedość że życie tej centralnej niegdyś ulicy zamarło,to jeszcze dobija się resztki usług I handlu,czy ktoś tu myśli? Wątpię.